گلن گرین ووالد پس از نویسندگان ، او را از لیست امضا كنندگان باز می دارد

روزنامه نگار گلن گرین ووالد امضا كنندگان نامه ای را كه مخالف “لغو فرهنگ” “تقلب” است ، پس از ظهور آنها ، وی را امضاء كرد.

در مشهورترین نامه “نامه هارپر” ، 150 دانشگاهی برجسته ، روزنامه نگاران و چهره های عمومی موضع گیری در برابر آنچه آنها خزنده خوانده اند “انطباق ایدئولوژیک” از سمت چپ این آمار و ارقام راستگرا یا محافظه کار نیستند و هیچ حامی آزاد رئیس جمهور دونالد ترامپ در میان آنها وجود ندارد. با این حال ، نامهای بزرگی از جمله نوام چامسکی ، زبان شناس ، و نویسنده هری پاتر ، جی کی روولینگ وجود دارد.

روزنامه نگار گلن گرینوالد امضا کننده نامه نیست. گرچه گراندوال هرچند خود یک چپ گرایانه است ، سالها است که علیه آرمانهای استبداد لیبرالیسم مدرن قدم برداشته است. همانطور که معلوم است ، توماس چتترن ویلیامز ، منتقد فرهنگی ، که نامه را تهیه کرده بود ، می خواست که گرینوالد را امضا کند ، اما بود “بیش از آن” توسط همکارانش

نظرات گرین والت ممکن است بوده است “خیلی فراتر از رنگ پریده” ، کتی هالپر از رولینگ استون برای برخی از امضا کنندگان این نامه پیشنهاد کرده است. درواقع ، نامه به سختی یک مقاله 95 مدرن است. حتی به پدیده آن اشاره نمی شود “لغو” ، و با برخی انتقادات لیبرال در مورد دونالد ترامپ و تمجید از جنبش Black Lives Matter باز می شود. علاوه بر این ، برخی از امضاكنندگان وقتی دیدند كه نام آنها در كنار نامهای “غیرقابل امتحان” ظاهر می شود ، احتمالاً JK Rowling ، مشتاق سابق LGBT كه هم اکنون متهم به “ترانسفوبیا ،” در میان آنها

اخبار مرتبط  فیس بوک تنظیم کننده های اتحادیه اروپا را به دلیل تهاجم به حریم خصوصی خود به دادگاه می برد - RT World News

“از همان ابتدا بدیهی بود که این نامه توسط کلاهبرداری هایی که مشتاق محافظت از وضعیت خود هستند ، نه اصول ، امضا شده است.” گرینوالد روز شنبه توییت کرد. بسیاری از امضاها دارند “در خط مقدم” لغو “بوده است” او ادامه داد، “اما فقط قاطعانه اعتراض می کنند زیرا اکنون آنها انتقادات را می شنوند.”

گرین والد اولین مفسری نیست که نامه را تمسخر می کند. نویسنده و پادکست دیو روبین آنرا “a” نامیدند “نامه احمقانه ، بسیار مهم لیبرال هایی که می نشینند و به تماشای جهان می سوزند و به جای مراجعه به همتایان محافظه کار خود ، برای کمک به چگونگی اصلاح آن”. روزنامه نگار مایکل تریسی آن را صدا زد “فوق العاده لنگ و در درجه اول برای تملق بخش های امضاها”.

درمورد دیدگاههایی که گرینوالد به حاشیه رانده است ، چیز زیادی ناشناخته است. گرینوالد منتقد مداوم دولت بوش و اوباما بود ، و با وجودی که وی انتقاد انتقادی نسبت به ترامپ داشت ، وی کسانی را که تحت تحقیق “روسیه گیت” علیه وی قرار می گیرند مسخره می کند. بر خلاف بسیاری از این لیست ، گرینوالد همچنین از جولیان آسانژ دفاع کرده و سیاست خارجی و نفوذ اسرائیل در سیاست آمریکا را محکوم کرده است.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *