گلوبال کووید 19 پرونده 1.9 میلیون نفر بالاتر از آن است که WHO آن را “10 برابر کشنده تر” از H1N1 می نامد و نسبت به بلند کردن قفل زودرس هشدار می دهد – RT World News

بیماری همه گیر Covid-19 از بیش از 1.9 میلیون عفونت در سراسر جهان عبور کرده است ، براساس داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جان هاپکینز ، در میان یک بحران که مقامات بهداشت جهانی می گویند “10 برابر کشنده تر” از شیوع آنفولانزای خوکی در سال 2009 است.

نقطه عطف جدید عصر روز دوشنبه با آخرین به روزرسانی ردیاب coronavirus جانس هاپکینز به وجود آمد ، که در کل آلودگی ها در سطح جهانی برابر با 1918،855 ، با نزدیک به 120،000 تلفات قرار گرفت. از آنجا که این بیماری و آمار مرگ و میر در حال افزایش است ، سازمان بهداشت جهانی (WHO) هشدار داد که اقدامات مهار نباید زودرس آرام شود ، زیرا هنوز به سرعت در حال گسترش است.

“ما می دانیم که در بعضی از کشورها ، موارد هر سه تا چهار روز دو برابر می شوند.” Tedros Adhanom Gbrebreesus ، رئیس WHO ، روز دوشنبه در یک جلسه توجیهی در ژنو ، اظهار داشت که Covid-19 10 برابر کشنده تر از همه گیر H1N1 بوده است. “با این حال ، اگرچه COVID-19 خیلی سریع شتاب می یابد ، بسیار کندتر کاهش می یابد.”
همچنین در rt.com
“Covid-19 قرار نیست از بین برود”: با داشتن ماسک های صورت ، واقعیت جدیدی برای زندگی تبدیل می شود ، نماینده WHO هشدار می دهدتخمین زده می شود که شیوع آنفولانزای خوکی بین 700 میلیون تا 1.4 میلیارد نفر در سراسر جهان بیمار شده باشد ، در حالی که سازمان بهداشت جهانی فقط 1.6 میلیون مورد و 18.500 مرگ و میر ناشی از ویروس را از طریق آزمایشات آزمایشگاهی تأیید کرده است. اگرچه احتمالاً وجود این بیماری همه گیر در آمار رسمی ثبت نشده است ، اما بحران Covid-19 اکنون بیش از شش برابر از تلفات WHO فراتر رفته است. مطابق CDC ، حدود 12.500 آمریکایی در اثر شیوع H1N1 کشته شدند ، طبق گزارش CDC ، یک توالی که هم اکنون توسط کرونا ویروس مخفی است ، که تا به امروز بیش از 23000 نفر را در آمریکا کشته است.

اخبار مرتبط  چین گزارش از بهبود آخرین بیمار شدید Covid-19 در شهر صفر ووهان - RT World News

روبرت ردفیلد ، رئیس CDC اظهار داشت كه ایالات متحده می تواند به زودی نور را در انتهای تونل ببیند. “نزدیک به قله” از شیوع آن

“شما می دانید چه زمانی در اوج هستید که روز دیگر در واقع کمتر از روز قبل است.” ردفیلد در روز دوشنبه به NBC گفت ، اگرچه حاضر نیست كه چارچوب زمانی مشخصی را برای كشورهایی كه می توانند ممنوعیت مسافرت و سفارشات در خانه را بردارند ، ارائه دهد. “روند تدریجی”

اندرو کوومو ، فرماندار نیویورک ، که ایالت او در همه گیر ایالات متحده به سختی ضربه خورده است ، نیز اظهار داشت “بدترین حالت تمام شد” برای کشور امپراتوری تا زمانی که ساکنان “همچنان باهوش باشید” و دستورالعمل های دوردست اجتماعی را دنبال کنید ، “من اعتقاد دارم که می توانیم در مسیر عادی حرکت کنیم.”
همچنین در rt.com
“ما آماده نشده ایم”: ماکرون قفل کردن فرانسه را تا 11 ماه مه تمدید می کندفکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *