گلوله آتشین سبز مرموز آسمان مکزیک را روشن می کند ، و در ایالت شمالی آتش باران می بارد – اخبار جهانی RT

ساکنان سراسر شمال شرقی مکزیک وقتی گلوله آتشین سبز رنگ آسمان شب را در روز سه شنبه روشن کرد ، مبهوت شدند. مقامات گزارش دادند که آوارهای آتشین باعث ایجاد آتش سوزی های محلی در مجاورت زمین می شود.

گزارش ها حاکی از آن بود که شهاب سنگ مشکوک در ساعت 22:14 به وقت محلی در سه شنبه شب به آسمان از شمال ایالت نوئو لئون سرازیر شد.

فیلم های شاهد عینی و بادامک زنگ در ، شدت پدیده آتشین را در حالی که از تاریکی روشن می سوخت ، ضبط کردند.

این نمایش شگفت انگیز نور جنجالی آنلاین را برانگیخت. برخی ادعا کردند که این فقط بخشی از بارش شهابی باران Draconids است که بین 6 تا 11 اکتبر در حال وقوع است ، با فرکانس تقریبی 20 شهاب سنگ در ساعت. طبیعتاً ، برخی نظریه های عجیب و غریب بیشتری داشتند ، و تنها دلیل منطقی این پدیده را مسئولیت الون ماسک یا بیگانگان می دانستند.

اخبار مرتبط  WeChat پست نخست وزیر استرالیا موریسون در چین را در میان اختلافات با پکن بر سر تصویر دکترای سرباز Aussie و تجارت حذف می کند - RT World News

گزارش شده است که تیم های حفاظت از مدنی برای اطفا حریق های قلم مو مستقر شده اند که به زودی پس از عبور گلوله آتش از بالای سر آتش بیرون آمد ، و این نگرانی را موجب می شود که ممکن است جسم ناشناخته از هم پاشیده باشد ، و خطری بزرگتر از آنچه تصور می شد برای منطقه محلی است.

مشاهدات در سیوداد ویکتوریا ، مونتری ، تامائولیپاس و تولا و غیره ثبت شده است. تحقیقات درباره این حادثه ادامه دارد.
همچنین در rt.com
حقیقت پایین است؟ Gobsmacked Aussies تئوری های توطئه را پس از تماشای تماشایی گلوله آتش سبز (VIDEOS) به اشتراک می گذاردفکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *