گوگل “آسیب دیده” بخش رسانه ای فرانسه ، باید در مورد جبران خسارت – تنظیم کننده ضد انحصار – RT World News گفتگو کند

تنظیم کننده رقابت این کشور می گوید ، گوگل به رسانه های فرانسه “آسیب جدی” وارد کرده است و باید شرکت های خبری را به دلیل استفاده از محتوای حق چاپ خود جبران کند.

روز پنجشنبه ، سازمان دیده بان ضد انحصار فرانسه ، سازمان رقابت ، سه ماه به Google فرصت داد تا با شرکت های رسانه ای کشور درباره میزان پرداخت برای نمایش محتوای محافظت شده خود در نتایج جستجوی Google مذاکره کند.

شیوه های فعلی غول فناوری مستقر در ایالات متحده است “احتمالاً سوءاستفاده از موقعیت مسلط خود را ایجاد کرده ، و آسیب جدی و فوری به بخش مطبوعات وارد کرده است” تنظیم کننده گفت که در فرانسه ، در فرانسه. وی افزود: مذاکرات با رسانه ها همچنین باید هزینه هایی را که از زمان تصویب قانون جدید حق چاپ در فرانسه در اکتبر سال گذشته به اجرا در آمد ، بپردازد.
همچنین در rt.com
الکسا آمازون در حال حاضر برای تشخیص coronavirus در ازدواج شاد بزرگ فناوری با برادر بزرگ ارائه می دهداین قانون به شرکت های رسانه ای فرانسه این حق را می دهد که در هنگام استفاده از محتوای آنها توسط موتورهای جستجو ، از حق چاپ استفاده کنند. اتحاد رسانه های SEPM و APIG که روزنامه های ملی و منطقه ای و همچنین خبرگزاری AFP را متحد می کنند ، علیه Google شکایت کرده اند و خواستار پرداخت آن برای نمایش اخبار خبری خود هستند.

اخبار مرتبط  اسپانیا با پشت سر گذاشتن موج دوم ، 1 میلیون مورد Covid-19 را پشت سر می گذارد و انگلیس روزانه رکورددار آزمایشات مثبت است - RT World News

گوگل از پرداخت خودداری كرد و گفت كه در عوض ، تصاویر پیش نمایش را از نتایج جستجوی خود حذف می كند ، به این معنی كه اگر رسانه های شخصی از استفاده مجانی از مطالب خود به صورت رایگان خودداری كنند ، فقط عنوان و پیوند ظاهر می شود. رسانه های فرانسه نیز از این گزینه راضی نیستند ، زیرا به طور موثر باعث کاهش دید آنها و در نتیجه از دست دادن درآمد تبلیغ می شود. “Google فقط انتخاب ما را به ما واگذار می کند [whether to die from] طاعون یا وبا ، “ رئیس APID ژان میشل بیلت در ماه اکتبر گفت.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *