گوگل متعهد شده است كه شركتها را از سود جاسوسی مخفیانه بر مردم ممنوع كند ، اما تصور نمی كند خود را دربر بگیرد – RT World News

در تلاش برای مبارزه با نظارت بر فعالیت های افراد بدون اطلاع آنها ، Google در حال تغییر سیاست های خود برای ممنوعیت تبلیغات محصولات جاسوسی است. غول فناوری جاسوسی-شاد به وضوح نتوانسته است از این ادعا آگاه شود …

در یک به روزرسانی منتشر شده ، گوگل اعلام کرد خط مشی جدید خود شامل هر فن آوری مورد استفاده برای آن است “نظارت شریک صمیمی” ، از جمله اما فقط به spyware یا بدافزار محدود نمی شود “می توان برای نظارت بر متون ، تماسهای تلفنی یا تاریخچه مرور استفاده کرد.”

اگرچه گوگل صریحاً چنین چیزی را نمی گوید ، تمرکز آن روی stalkerware است که عمداً با هدف نصب مخفیانه آن بر روی دستگاه شخص دیگر بارگیری می شود. سپس دسترسی به مکان ، ارتباطات و عکسهای قربانی و جزئیات وب سایتهایی که از آنها بازدید کرده اند فراهم می کند.
همچنین در rt.com
“مانند ادای احترام به بزرگان مغول”: Telegram VP Perekopsky اپل و گوگل را با گلدن هورد مقایسه می کندجالب اینجاست که غول فناوری با توجه به اینکه از استانداردهایی که برای دیگران تحمیل می کند ، نتوانسته است از این تحقیر دیدن کند. گوگل بخاطر اینکه درگیر رفتارهای تند و زننده خود است ، به خوبی شناخته شده است.

اخبار مرتبط  ‘2021 فاجعه بار خواهد بود ،’ مقامات سازمان ملل هشدار دادند در حالی که این سازمان با بدترین سال در تاریخ از زمان تأسیس پس از جنگ جهانی دوم روبرو شده است - RT World News

سال گذشته ، شرکت متعلق به Alphabet Inc به دنبال وحیانی که در آن به کار رفته بود ، در آب گرم فرود آمد “کارشناسان زبان” برای گوش دادن به ضبط صدا که توسط صاحبان بلندگو هوشمند Google Home آن انجام شده است.

و در ماه ژوئن ، گوگل 5 میلیون دلار برای ردیابی افراد حتی در هنگام مرور در حالت خصوصی ، به دادگاه تعلق گرفت.
همچنین در rt.com
“تهدید غیرقابل قبول” و “تحریک”: ملت های اروپایی پس از خروج ایالات متحده از مذاکرات درمورد مالیات دیجیتال جهانی ، دفع می شوندبا این حال ، دو نهاد استثناء از قوانین جدید وجود دارد. این تغییرات ، که از 11 اوت شروع می شود ، شامل خدمات تحقیقات خصوصی یا دستگاه های طراحی شده برای والدین برای نظارت بر فرزندان در مراقبت از آنها نخواهد بود.

نقض خط مشی منجر به تعلیق حساب فوری نخواهد شد. در عوض ، یک هشدار حداقل هفت روز قبل صادر می شود.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *