گیمرها برای حمایت از اتومبیل های پلیس از Fortnite در حمایت از ماده Black Lives واکنش نشان می دهند – RT World News

این بازیکنان تصریح کردند که تصمیم برای جدا کردن اتومبیل های پلیس از “Fortnite” بخشی از بازی های Epic بود. برخی گفتند که این اقدام بی فایده است ، در حالی که برخی دیگر از توسعه دهنده خواستند که کارهای بیشتری برای این کار انجام دهد.

یک منبع ناشناس روز دوشنبه به وال استریت ژورنال گفت: وسایل نقلیه پلیس دیگر در یکی از محبوب ترین بازی های ویدیویی آنلاین که دارای فن فن حدود 350 میلیون بازیکن است ، در دسترس نیستند.

“من نمی گویم این یک بیانیه سیاسی است. فکر می کنم فقط ما نسبت به مسائلی که بسیاری از مخاطبان ما با آن سر و کار دارند حساس هستیم. “ این منبع اشاره کرد ، با اشاره به اعتراضات مداوم و اغلب خشونت آمیز ، که پس از کشته شدن جورج فلوید ، مرد آفریقایی-آمریکایی ، در جریان دستگیری وی توسط پلیس در مینیاپولیس در اواخر ماه مه ، ایالات متحده را به خود گرفت.

گیمرهای آنلاین تأیید کردند که دیگر نمی توانند به اتومبیل های پلیس در “Fortnite” دسترسی پیدا کنند ، اما هیچ وحدتی بین آنها وجود ندارد که آیا حذف آنها کار درستی است.
همچنین در rt.com
“به معنای واقعی کلمه کمک باند به نژادپرستی”: شرکت باند آیکونی در جدیدترین شرکتهای pander-fest شرکت بیدار شدبرخی از مفسران بازی های Epic را برای لغو پلیس تحسین می کردند و آن را “a” می نامیدند “پیام عالی” از توسعه دهنده

برخی دیگر این اقدام را مورد تمسخر قرار دادند و اظهار داشتند كه این امر هیچ كاری در بهبود زندگی سیاه پوستان در آمریكا یا مهار وحشیانه پلیس نخواهد كرد.

برخی معتقدند که اپیک نیازی به ایجاد تغییر در بازی آنلاین خود ندارد ، بلکه همانطور که تاکنون برخی از شرکتهای بزرگ این کار را انجام داده اند ، به جنبش “زندگی سیاه زندگی” کمک مالی می کند.

برخی معتقدند که اپیک نیازی به ایجاد تغییر در بازی آنلاین خود ندارد ، بلکه همانطور که تاکنون برخی از شرکتهای بزرگ این کار را انجام داده اند ، به جنبش “زندگی سیاه زندگی” کمک مالی می کند.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

اخبار مرتبط  اطلاعات کره جنوبی می گوید "هیچ نشانه ای" وجود ندارد که کیم جونگ اون جراحی قلب داشته باشد - RT World News

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *