یک زن پس از اینکه گفته می شود ماسک می زند ، با “کونگ فو” به کارمند فروشگاه مواد مخدر حمله می کند – RT World News

ویدیوی تکان دهنده به اشتراک گذاشتن اهداف آنلاین برای نشان دادن حمله یک زن به یک کارمند زن Shoppers Drug Mart در انتاریو ، کانادا در حالی که با افتخار اعلام کرد “کونگ فو” است.

طبق اظهارات آنلاین ، گفته می شود به این زن گفته شده که ماسک بزند ، در آن زمان او خصمانه شد.

در این ویدئو ، زن قبل از حمله به او و ایجاد صداهای تقلید از ساخته شده در فیلم های سنتی رزمی ، به سو the کار نژادپرستانه کارمند ، که به نظر می رسد از نژاد آسیایی است ، می پردازد.

https://www.youtube.com/watch؟v=FX_9JQRNS5w

“من می دانم که شما هنرهای رزمی را می دانید ، من هم همین کار را می کنم!” مهاجم ادعا شده می گوید. در حالی که کارمند به طور مکرر سعی می کند زن را از فروشگاه بیرون کند ، او بیشتر آشفته می شود ، قبل از اینکه با یک تکه دستمال که ادعا می کند در خونش وجود دارد ، از کارکنان بدرفتاری لفظی کند.

“من فقط از شما برای نشان دادن افسران f ** king استفاده کردم ، من ورزشهای رزمی را می شناسم!” قبل از خروج از فروشگاه انتاریو.

گفته می شود که امنیت اندکی پس از حادثه وارد شده است ، اما مشخص نیست که چه اتفاقی برای مهاجم رخ داده است ، هرچند هیچ تأیید رسمی در مورد حادثه توسط پلیس وجود ندارد.
همچنین در rt.com
‘BLM Karen’: فعال علیه مدیر داروخانه خشمگین است ، ادعا می کند با تماس با پلیس از دزد مغازه های سیاه پوست ، زندگی را به خطر می اندازداخبار مرتبط  چین وعده داده است "اقدامات مناسب و لازم" را در پاسخ به برنامه های آمریکا برای فروش موشک های هارپون به تایوان - RT World News

به طور واضح ، افراد آنلاین از رفتار نژادپرستانه آشکار این زن و اقدامات احتیاط آمیز کرونا خشمگین شدند.

“آیا برای استفاده از ماسک از قوانین پیروی نمی کنید اما از آنجا که ورودی بود ، از خروج خارج نمی شوید؟ Mmmkay ، “ با اشاره به این واقعیت که زن مایل است به سیستم ورود و خروج در فروشگاه پایبند باشد ، یکی از مفسران گیج کننده در مورد Reddit نوشت.

“عزیزم به مدیر. من فکر می کنم که او به خوبی از عهده این کار برآمد اما من اعتراف می کنم که اگر من به جای او پلیس تماس گرفته می شد و اتهامات وارده می شد. “ دیگری اضافه کرد.

این حادثه جنبه ناهماهنگ دیگران را برانگیخت و منجر به اظهارنظرهایی از قبیل: “مردم یک مرد مهره هستند. من از این سیاره متنفرم. “

دیگران با اشاره به دیسکو کلاسیک “مبارزه کونگ فو” توسط خواننده جامائیکایی کارل داگلاس ، به انتخاب اوضاع پرداختند. “همه در حال جنگ کونگ فو هستند ، ذهن شما مانند رعد و برق سریع می شود ، اگرچه آینده کمی ترسناک است.”

برخوردهای جسمی بر سر استفاده از ماسک در هنگام شیوع جهانی ویروس کرونا در سراسر جهان رایج شده است ، زیرا تنش ها در حال جوشیدن است ، که اغلب عواقب بسیار خشن را به همراه دارد.
همچنین در rt.com
کارگر NHS به طور وحشیانه در مواجهه با ماسک صورت در ویدیوی DISTURBING از پلیس لندن مورد ضرب و شتم قرار گرفتفکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *