یک عضو ارشد داعش در ترکیه دستگیر شد ، “نقشه های مهم” توقیف شد – RT World News

وزیر کشور این کشور گفت که یک عضو عالی رتبه دولت اسلامی (داعش که قبلاً داعش نامیده می شد) توسط پلیس ترکیه دستگیر شده است. برخی از “برنامه های مهم” همراه با تروریست ضبط شده است.

این اعلامیه توسط سلیمان سویلو وزیر کشور در روز سه شنبه اعلام شد. در یک پست توییتری ، این مقام فرد بازداشت شده را به عنوان یک توصیف کرد “امیر داعش” آشکار کردن آن “برنامه های مهم” به نوعی از مبارز گرفته شده است.

وزیر اندکی بعد درمورد این موضوع توضیحاتی داد و نام مظنون را محموت اوزدن گذاشت.

“او دائماً از عراق و سوریه برای انجام حمله به ترکیه دستور می گرفت” سویلو گفت.

وزیر اظهار داشت که عملیات پلیس در جریان است و مظنونان دیگری که احتمالاً با اوزدن ارتباط دارند مورد بازجویی قرار می گیرند. بلافاصله مشخص نشد که این مبارز در کجا یا چه زمانی بازداشت شده است.

اخبار مرتبط  شهردار فرانکفورت را به عنوان "مکان ایده آل" برای دفتر مرکزی TikTok انتخاب کرد زیرا با ممنوعیت ایالات متحده روبرو است - RT World News
همچنین در rt.com
انفجار خط لوله گاز که باعث خاموشی در سوریه شد “تقریباً قطعاً حمله داعش بود” – نماینده آمریکادر حالی که داعش به عنوان یک موجودیت شبه دولتی در عراق و سوریه شکست خورده است ، اما همچنان حضور پررنگی در خاورمیانه دارد. ترکیه ، به ویژه ، به عنوان مرکز اصلی ترانزیت منطقه ای برای تروریست های داعش باقی مانده است و مرز جنوبی آن هنوز هم برای قاچاق سلاح و ترافیک شبه نظامیان بسیار متخلخل است.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *