یک فرانسوی قول داد که پس از آنکه ماکرون شخصاً از مجازات اتانازی خودداری کرد ، مرگ دردناک خود را پخش کند – RT World News

آلن کوک از یک بیماری غیر قابل درمان عذاب آور رنج می برد. او که از مراقبت امتناع ورزیده است ، قصد دارد در اعتراض به قوانین فرانسه مبنی بر منع خودکشی با کمک پزشکی ، جریان زنده خود را از طریق فیس بوک پخش کند.

Cocq تصمیم خود را روز جمعه اعلام کرد و گفت پخش مستقیم او از صبح شنبه آغاز می شود. پس از آنکه نتوانست امانوئل ماکرون ، رئیس جمهور فرانسه را برای اصلاح قوانین کشور در مورد اتانازی ، متقاعد کند ، 57 ساله تصمیم گرفت که خود را بمیرد.

وی افزود: “چون من بالاتر از قانون نیستم ، نمی توانم درخواست شما را برآورده كنم. من نمی توانم از کسی بخواهم که فراتر از چارچوب قانونی فعلی ما باشد ، “ ماکرون در نامه ای گفت که Cocq روز پنجشنبه در شبکه های اجتماعی منتشر کرد. “آرزوی شما این است که برای مردن ، که در حال حاضر در کشور ما مجاز نیست ، درخواست کمک فعال کنید” رئیس جمهور در پایان گفت که به عمل Cocq احترام می گذارد.

مرد در حال مرگ تصمیم گرفته است تا در اعتراض به مقررات حق مرگ در کشور ، رنج های آخر خود را پخش کند. کوک گفت که امیدوار است از او به یادگار بماند و اعتراض وی زمینه را برای تغییرات قانونی هموار کند که اجازه می دهد برخی از اشکال خودکشی مساعدت شود.

از سال 2016 به پزشکان فرانسوی اجازه داده شده است که بیماران ترمینال را در آخرین لحظات خود آرام نگه دارند. اعتراض اصلی Cocq این است که او می خواهد هوشیار بماند.

اخبار مرتبط  مأمور گشت زنی در حین اعتراضات وحشیانه پلیس بر سر "جورج فلوید مکزیکی" (ویدئو) آتش را تنظیم کنید - RT World News

حتی قبل از اینکه ماکرون درخواست خود را رد کند ، در مورد آنچه که باید انجام دهد تصمیم گرفته شد ، مراقبت های پزشکی دیگر قادر به تسکین درد و رنج او نبود. وضعیت او باعث می شود که عروق به درون خود فرو بریزند و باعث تحریک آنوریسم مغزی ، تشنج و درد مداوم می شوند.

Cocq به دلیل بیماری دژنراتیو غیرقابل درمان دو سال در بستر بیماری بستری شده است. “من به مرحله ای رسیده ام که دیگر قابل تحمل نیست” او در پایان ماه اوت گفت. در آن زمان ، وی تصریح کرد که مجبور خواهد بود “مسیری را دنبال کنید که بسیار دردناک است” اگر ماکرون از اجازه دادن به او امتناع ورزید “به عزت مردن.”

Cocq’s اولین اعتراض طرفدار اوتانازی در فرانسه نیست که توسط یک بیمار فوری در حال پوشش است. در سال 2019 ، وینسنت لمبرت 32 ساله به دنبال یک تصادف رانندگی برای همیشه بیهوش شد. علی رغم درخواست خانواده اش ، از او در زمینه مرگ نیز امدادرسانی نشد.

فرانسه یکی از بسیاری از کشورهای اروپایی است که در حال حاضر انواع فعال اتانازی را مجاز نمی داند. به طور گسترده ای این نتیجه تلاش های لابی گری کلیسای کاتولیک و نفوذ گسترده جامعه است.
همچنین در rt.com
بیمار آسیب دیده به مغز در مورد حق مرگ فرانسه ، پس از قطع درمان از بین می رود
فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *