یک مقام رسمی دولت فیلیپین پس از ملاقات با فیلم در مورد رابطه جنسی با دبیر ، شغل خود را از دست داد – RT World News

در یکی از بزرگترین ناکامی های مربوط به کلیه همه گیر کورو ، یک مقام دولتی در فیلیپین پس از دستگیری در رابطه جنسی با دبیر خود در طی یک کنفرانس آنلاین ، از کار خود رها شده است.

شورای روستای فاطمه دوس در استان کاویت وقتی برای اتفاقات غیر عادی اتفاق افتاد ، برای یک جلسه معمول دیگر زوم جمع شده بود. رئیس ، کاپیتان عیسی استیل ، در میان یک جلسه جنسی پرمخاطب با دبیر خود روی پرده سینما ظاهر شد.

گزارش ها در رسانه های خبری فیلیپین نشان می دهد که استیل شناخته شده است که با فناوری می جنگد و مقام رسمی تاسف متوجه نشده است که او دوربین خود را رها کرده است. در حالی که تعدادی از اعضای کارمندان شورا شاهد این آزمایش بودند ، شاهد آن بودیم.

یکی از شاهدان ضرب و شتم را ضبط کرد و فیلم ها به زودی در سراسر فیلیپین ویروسی شدند. این ویدئو حتی در رسانه ها و در برنامه های گپ تبدیل به موضوعی برای بحث و گفتگو شد.

https://www.youtube.com/watch؟v=qJk404Vg1Vk

در این ویدئو ، Estil به نظر می رسد که سعی در خاموش کردن دوربین رایانه خود قبل از جلب توجه وی به همراه زن خود دارد. سایر کارمندان این جلسه قبل از این که همه متوجه شوند که استیل و زن در حال انجام دادن یک رابطه جنسی بر روی یکدیگر هستند ، به صورت عادی ادامه می یابد.

اخبار مرتبط  به نظر می رسد ویدئوی دوربین مدار بسته نشان می دهد هواپیمای PIA که در کراچی سقوط کرده است EXPLODE - RT World News

چند دقیقه بعد ، استیل در حالی که شلوار خود را بالا می برد ، دوباره به داخل اتاق برگشت تا دوباره به تماس بپیوندد.

این فیلم ویروسی به سرعت باعث شکایت مسئولان شد و وزارت امور داخله و دولت محلی گفتند که استیل در اسرع وقت از پست خود خلاص خواهد شد.

این مقام که به دنبال شکایات است ، گفت که این اداره “همه کارها را برای مجازات استیل انجام خواهد داد”. از زمان وقوع این حادثه ، هیچ یک از دوستداران گذر از زوم به کار خود برگشته اند.
همچنین در rt.com
“بازگشت پیروزمندانه از شکوه شکوه”؟ NYC نکات KINKY را برای جنس ، استمناء و ارگانیسم های ایمن تر در Covid-19 بار منتشر می کندفکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *