1 پاریسی هر 30 ثانیه آلوده می شود و ویروس برای کریسمس متوقف نمی شود – وزیر بهداشت Veran – اخبار جهانی RT

وزیر بهداشت فرانسه هشدار داده است که هر 30 ثانیه یک پاریسی به Covid-19 آلوده می شود ، در حالی که هر 15 دقیقه یک ساکن پاریس در بیمارستان بستری می شود ، زیرا دولت می گوید که قانون منع رفت و آمد در شب را دوباره در شهر اعمال می کند.

وزیر بهداشت اولیویه وران صبح روز سه شنبه به رادیو RTL گفت که مردم فرانسه نباید انتظار پایان سال طبیعی را داشته باشند ، اما اگر قفل ملی تأثیر پیش بینی شده بر میزان عفونت داشته باشد ، اقدامات کنونی می تواند آرام شود.

وران همچنین با انتقاد از پیشنهادات آن هیدالگو ، شهردار پاریس ، مبنی بر اینکه فروشگاه ها و فروشگاه ها باید در حین قفل ملی باز بمانند تا تجارت را ادامه دهند ، انتقاد کرد.

وزیر بهداشت گفت که هر 30 ثانیه یک پاریسی به آلوده می شود و هر 15 دقیقه یک نفر در بیمارستان پاریس بستری می شود. اظهارات وی به دنبال سخنان سخنگوی کابینه گابریل آتال ، که گفت دولت در حال بررسی مجدد قانون منع رفت و آمد در ساعت 9 عصر پاریس است ، علاوه بر اقدامات فعلی قفل ملی است.

وزیر هشدار داد که توانایی جشن کریسمس در فرانسه به موفقیت در محاصره ملی بستگی دارد و اینکه آیا فشارها بر بیمارستان ها کاهش یافته است.

“کریسمس یک جشن باقی خواهد ماند … ما باید این واقعیت را پیش بینی کنیم که ویروس همیشه در آنجا خواهد بود ، در کریسمس متوقف نخواهد شد و بنابراین شما باید خود را سازگار کنید.”

وران نیاز همه به احترام به قفل ملی یک ماهه و کمک به مبارزه با بیماری همه گیر را تقویت کرد.

اخبار مرتبط  400000 مرغ مزرعه ، بوقلمون و حیوانات اتحادیه اروپا به عنوان آنفلوانزای مرغی به استرالیا حمله می کنند - RT World News

روز یکشنبه ، آرنو فونتانت ، عضو شورای علمی فرانسه ، به رادیو RTL گفت که عفونت های Covid-19 طی یک ماه 65 تا 80 درصد کاهش می یابد و کاهش 80 تا 90 درصدی دو ماه طول می کشد – چه زمانی ، دوره کریسمس بر ما خواهد بود.
همچنین در rt.com
موارد جدید Covid-19 در فرانسه می تواند 100000 در روز باشد ، دو برابر میزان ثبت شده عفونت – مشاور علمی دولتفرانسه روز دوشنبه 52 هزار و 518 عفونت جدید و 416 مورد منجر به مرگ ثبت کرد. این کشور با تشخیص Covid-19 ، با ثبت 1،466،433 مورد از ابتدای شیوع همه گیر ، پنجمین کشور مبتلا در جهان است.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *