1 کشته ، 7 زخمی در اثر انفجار در کارخانه خودروسازی در تیانجین ، چین (VIDEOS) – اخبار جهانی RT

به گفته مقامات محلی ، انفجار در یک کارخانه تولید قطعات خودرو در تیانجین ، شمال چین منجر به کشته شدن یک نفر و زخمی شدن حداقل 7 نفر دیگر شده است.

انفجار اندکی پس از ظهر به وقت محلی در کارگاه شرکت تیانجین Jc Auto Parts Corp ، در نزدیکی فرودگاه شهر رخ داد.

تیم های امداد و نجات اضطراری به محل اعزام شدند ، مقامات آتش نشانی گفتند كه هیچ كسی در كارخانه محبوس نشده است. تحقیقات در مورد علت انفجار آغاز خواهد شد.

دفتر مدیریت اضطراری تیانجین به خبرنگاران گفت که هفت نفر که زخمی شده اند برای معالجه به بیمارستان منتقل شده اند ، هر چند مشخص نیست که شرایط آنها چقدر جدی است.

رسانه های خبری چین فیلم هایی را از محل حادثه به صورت آنلاین منتشر کردند ، از جمله تصاویر شاهدان عینی از ریزش آوار از آسمان پس از لرزش گیاه توسط انفجار.

طبق گزارشات ، دوره دقیقاً قبل از سال نو چینی زمان اوج حوادث در محیط کار است ، زیرا شرکت ها سعی می کنند قبل از تعطیلات تعطیلات ، سرعت تولید را افزایش دهند.

اخبار مرتبط  تماشا کنید پلیس آلمان در راهپیمایی ضد قفل مسدود شده توسط معترضین از توپ آب استفاده می کند - اخبار جهانی RT

گلوبال تایمز گزارش داد که شرکت تیانجین Jc Auto Parts Corp در سپتامبر سال 2020 به دلیل نقض ایمنی توسط اداره مدیریت اضطراری تیانجین مورد مجازات های اداری قرار گرفت.
همچنین در rt.com
اینترپل اعلامیه های قرمز رنگی را برای ناخدای کشتی و صاحب کشتی در مورد انفجار بندر بیروت صادر می کندتیانجین در سال 2015 هنگامی که 173 نفر در اثر انفجار بزرگ در یک کارخانه شیمیایی در منطقه بندر کشته شدند و صدها نفر زخمی شدند ، در سراسر جهان خبرساز شد.

دو انفجار اولیه کوچکتر باعث انفجار یک فروشگاه حاوی 800 تن نیترات آمونیوم شد و آتش سوزی های انفجار به طور غیرقابل کنترل در تمام آخر هفته سوزاند.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *