11 زخمی بر اثر سرقت در روز روشن و بی پروا در برلین (عکس ، VIDEO) – RT World News

پس از حمله چهار سارق به یک بانک واقع در یک مرکز محلی ، یک عملیات پلیس در مقیاس بزرگ در مرکز برلین آغاز شده است. سارقین مقداری گاز تحریک کننده داخل آنرا اسپری کردند و به 11 نفر زخمی شدند.

ده ها ماشین پلیس در کنار آتش نشانان و آمبولانس ها به دنبال سرقت بانکی جسورانه ای که بعد از ظهر جمعه در نور روز انجام شد ، به یک مرکز واقع در میدان هرمانپلاتز برلین ، نه چندان دور از مرکز شهر رسیده اند.

گزارش شده است که چهار مظنون قبل از فرار از صحنه جنایت در یک اتومبیل ، به شعبه بانکی در مرکز پاشش گاز تحریک کننده شکسته شده اند. یازده نفر – که گفته می شود مشتری بانک هستند – به دلیل قرار گرفتن در معرض گاز دچار آسیب دیدگی شده اند. چهار نفر از آنها به بیمارستان منتقل شده اند.

https://www.youtube.com/watch؟v=6KnHqORDPLs

مأموران اجرای قانون دارند “توضیحات” سخنگوی پلیس ، تیلو کابلیتز ، سخنگوی پلیس گفت بدون ارائه جزئیات در مورد هویت سارقین. با این حال ، بسیاری از جزئیات مربوط به مفاصل ناشناخته مانده است. حتی مشخص نیست که سارقین موفق به گرفتن چیزی از بانک شده اند یا خیر.

اخبار مرتبط  هکرها حساب توییتر وب سایت India PM Modi را ربوده و درخواست کمک مالی در کلاهبرداری بیت کوین Covid-19 - اخبار جهانی RT

سرقت نیز در حالی رخ داده است كه یک ون نقدی در هنگام تركیه جلوی ورودی بازار ایستاده است. با این حال ، به گفته کابلیتز ، هدف سارقین قرار نگرفته است.
هم اکنون پلیس در حال جستجوی مظنونان است. یگان یگان ویژه ، SEK ، به محل رسیده است. میدان هرمان پلاتز و مناطق اطراف آن و همچنین یک ایستگاه مترو محلی همه توسط افسران محاصره شده اند.

پلیس در حال بررسی است “همه نسخه های ممکن” از این واقعه ، با این حال ، یک انگیزه تروریستی بوده است “کاملاً رد شد ،” سخنگو گفت

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *