11 نفر در تظاهرات قفل ضد کوید در دوبلین دستگیر شدند ، پلیس به شدت با تظاهرکنندگان درگیر شد (VIDEOS) – اخبار جهانی RT

بیش از 100 تظاهرکننده معترض به افزایش محدودیت قفل Covid-19 با پولیس در دوبلین درگیر شدند که 11 نفر دستگیر شدند و تحقیقات درباره برگزار کنندگان این مراسم آغاز شد.

نه نفر از افراد دستگیر شده به جرایم نظم عمومی متهم شده اند ، زیرا این اعتراض محدودیت های قفل را که فقط به شهروندان اجازه می دهد برای سفرهای اساسی خانه خود را ترک کنند ، شکست.

نیروهای انتظامی تلاش کردند تا ازدحام جمعیت در خیابان گرافتون را مسدود کنند و به تظاهرکنندگان دستور دادند همانطور که هستند متفرق شوند “با نقض مقررات بهداشت عمومی.”

گروه کوچکی موفق به شکستن دیوار افسران مستقر در منطقه شدند و در ویدئو نشان داده شده است که از باتوم برای جلوگیری از معترضان استفاده می شود و آنها را به زمینی که دستبند زده اند ، مجبور می کند.

معترضان تحت فشار قرار گرفتند و به آنها گفتند كه خیابان را ترك كنند زیرا آنها به مأمورانی كه با تظاهر كنندگان كه از پراکنده شدن امتناع ورزیده اند ، کشتی می گرفتند ، کشتی می گرفتند.

همچنین ون ها در خیابان پارک شده بودند تا به جلوگیری از تجمع اعتراضی در مقابل راهپیمایی کمک کنند.

اخبار مرتبط  پکن گفت که "با قاطعیت مخالف" مداخلات آمریكا و جی 7 در هنگ كنگ پس از اینكه جناح چین را ترغیب كرد قانون امنیتی را لغو كند - RT World News

همانطور که به آنها گفته شد ، معترضین متفرق شدند و درگیری ها کوتاه بود.

ویدئوی دیگر معترضین را نشان می دهد که در حال راهپیمایی در شهر هستند و برخی فریاد می کشند “ماسک را بردار” همانطور که راه می رفتند.

“بیماری همه گیر Covid-19 همچنان یک بحران بهداشت عمومی است و An Garda Síochána همچنان از همه شهروندان درخواست می کند تا برای حفظ جان مردم ، از دستورالعمل ها و مقررات بهداشت عمومی ، به ویژه سفرهای ضروری پیروی کنند.” پلیس در بیانیه ای در مورد درگیری ها گفت.

هر 11 نفر ، بین 20 تا 60 سال ، دستگیر شده آزاد شده اند و دو نفر با اخطارها مرخص شدند.

ایرلند در این هفته با دستور بسته شدن مغازه های غیر ضروری ، ممنوعیت ملاقات در منازل و ممنوعیت بازدید از منازل ، و همچنین به شهروندان دستور داده شد که برای ورزش بیش از 5 کیلومتر از خانه های خود دور نشوند ، این هفته با قفل سخت “سطح 5” مواجه شد.

اگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *