12 آلمانی از “سلول تروریستی راستگرا” متهم به نقشه کشی گسترده در مساجد – RT World News

دادستان های آلمان 12 نفر از اعضای عضو یک گروه تروریستی راستگرا را به جرم توطئه حمله به مساجد متهم کرده اند که در آن آنها می خواهند تا آنجا که ممکن است مسلمانان را بکشند یا زخمی کنند.

مردان هدف قرار دادند “ایجاد شرایطی مشابه جنگ داخلی با حمله به مساجد و کشته یا زخمی شدن بیشترین تعداد ممکن از مrsمنان مسلمان ،” سخنگوی دادستانی فدرال روز پنجشنبه گفت.

آنها گفتند که 11 عضو ادعایی “گروه ها” سازمان و یكی از حامیان ادعا شده جلسات متعددی برگزار كردند و پیشنهاد كردند 50،000 یورو (59،000 دلار) برای این كار جمع كنند “اسلحه گرم تهیه کنید.”

دادستان ها اضافه كردند كه هدف اعضای مسس این گروه این بود كه “نظم دولتی و اجتماعی جمهوری فدرال آلمان را متزلزل کنید و در نهایت بر آن غلبه کنید.”

اتهامات این 12 تبعه آلمان شامل تاسیس و عضویت در یک انجمن تروریستی راست گرا و نقض قانون سلاح است. همه مظنونان در 14 فوریه دستگیر شدند ، به غیر از یک مرد که باقی مانده است “در بزرگ” در جنوب شرقی شهر اشتوتگارت.
همچنین در rt.com
“با هم علیه داعش”: معترضان پس از حمله تروریستی در وین ، افراط گرایی اسلامی و نژادپرستی راست را محکوم می کنند (ویدئو)دادستان گفت ، اگرچه آنها جزئیات بیشتری را بیان نکردند ، مرد دیگری که نام او در میان 12 مظنون نیست ، در 14 فوریه دستگیر شد اما در بازداشت موقت درگذشت.

یکی از گروهها “رهبران حلقه” ، به نام Werner S. ، حمل a “تپانچه لود شده” در کیفرخواست آمده است که وی برای تمرین هدف در جلسات استفاده می کند و افزود که او در سپتامبر 2019 گردهمایی اعضای خود را ترتیب داده است.

اخبار مرتبط  گاز اشک آور و خودروهای زرهی در میان اعتراضات در خیابانهای بیروت مستقر شده اند (VIDEO) - اخبار جهانی RT

در طول ملاقات در آلفدورف ، جنوب آلمان ، 12 مرد تیری به تیرها انداختند و تیرها را شلیک کردند. رسانه های محلی گزارش دادند ، برخی از حاضران یک جلیقه ضد گلوله ، سلاح و یک سگ برای حمله به خواسته آموزش دیدند.

گزارش شده است که یکی از این افراد فیلم های تیراندازی در مساجد در کریستچرچ ، نیوزیلند در مارس 2019 را در اختیار داشت که در آن 51 نفر کشته شدند.

گفته می شود که یک جوان 36 ساله که در میان مظنونان است ، خال کوبی ران آدولف هیتلر با لباس فرم و سواستیکا بر روی سینه ، و همچنین کتابهایی در مورد “مطالعات نژادی” و یک تبر شامل نشان SS و کلمه “آریایی ها.”

آلمان در چند سال اخیر مورد حملات تروریستی راست گرایانه به اقلیت ها قرار گرفته است ، از جمله قتل ترک های قومی توسط موسوم به زیرزمینی سوسیالیست ملی که در سال 2018 محکوم شدند.

اتهامات در آلمان در “گروه ها” معترضین در اتریش همسایه ، پس از کشته شدن چهار نفر و زخمی شدن 23 نفر در پایتخت وین در هفته گذشته ، توسط افراط گرایان راستگرا و اسلامی محکوم شدند.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *