13 سرباز استرالیایی پس از یافتن شواهد در مورد جنایات جنگی در افغانستان ، اخطارهای ترخیص را دریافت می کنند – RT World News

ارتش استرالیا گفت که 13 سرباز با اخراج روبرو هستند و می توانند به دادستانی ویژه که برای بررسی اتهامات گزارش شده در مورد کماندوهای اعدام زندانیان و غیرنظامیان در افغانستان تشکیل شده است ، معرفی شوند.

“در این زمان ، برای 13 نفر در رابطه با تحقیق در مورد افغانستان اعلامیه اقدامات اداری صادر شده است” سرلشکر ریک بور رئیس ارتش اعلام کرد. وی توضیح داد که سربازان مورد بحث حداقل دو هفته فرصت دارند تا به اخطاریه پاسخ دهند که شامل پیشنهاد اخراج آنها می شود.

بور گفت که ارتش سپس پاسخ های کتبی را از سوی نظامیان بررسی کرده و مورد بررسی قرار خواهد داد “شرایط فردی” به صورت موردی وی افزود که سربازان بعداً می توانند به دفتر دادستان ویژه که برای بررسی تعقیب احتمالی سربازان به دلیل رفتار آنها در افغانستان تشکیل شده بود ، ارجاع شوند.

ارتش اسامی سربازان را فاش نکرد. به گفته رسانه های استرالیایی ، سربازان از اسکادران 2 هنگ ویژه خدمات هوایی هستند که اندکی پس از انتشار نسخه تغییر یافته گزارش این ماه در مورد افغانستان و اسکادران 3 این واحد منحل شد.

اخبار مرتبط  ستاره شناسان چهار اشیاء دایره ای مرموز ، UNIDENTIFIED را در فضای بیرونی مشاهده می کنند - RT World News
همچنین در rt.com
نه سرباز Aussie جان خود را به عنوان یک رسوایی جنایات جنگی به هم ریخته ، با لبه های محافظ بالا و محافل سرزنش می شوندیک تحقیق رسمی چهار ساله شواهدی یافت که نشان می دهد نیروهای نخبه استرالیایی 39 زندانی و غیرنظامی را در حین خدمت در افغانستان به طور غیرقانونی کشته اند. جزئیات تکان دهنده دولت و استرالیا را بر آن داشت تا از کابل و مردم افغانستان عذرخواهی کنند.

در سال 2001 ، پس از حملات تروریستی 11 سپتامبر در ایالات متحده ، نیروهای استرالیایی برای مبارزه با القاعده و شبه نظامیان طالبان در افغانستان به نیروهای ناتو به رهبری ایالات متحده پیوستند.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *