14 نفر در ارتباط با حمله تروریستی وین در حالی که پلیس 18 حمله انجام داد دستگیر شدند – اخبار جهانی RT

وزیر کشور اتریش گفت که پلیس پس از بازرسی از خانه فرد ضارب حمله تروریستی روز دوشنبه در وین ، 18 حمله و 14 دستگیری انجام داده است ، اگرچه تصاویر نشان می دهد که وی به تنهایی عمل کرده است.

وزیر کشور کارل نهامر روز سه شنبه به خبرنگاران گفت: پس از یورش به آپارتمان این تروریست ، پلیس اتریش یک سری حملات دیگر را به خانه های همکاران شناخته شده انجام داد.

14 نفر دستگیر شده برای بازجویی در بازداشت به سر می برند.
همچنین در rt.com
تماشا کنید که ارکستر وین برای آرام کردن مردم منتظر داخل تئاتر اپرا در حالی که وحشت در خیابان ها اتفاق می افتد بازی می کندوزیر همچنین گفت که تصاویر ویدئویی ارائه شده توسط افراد عمومی نشان می دهد فرد مسلحی که چهار نفر را کشته و 22 نفر را زخمی کرده است قبل از اینکه توسط پلیس کشته شود ، تنها عمل کرده است. با این حال ، مقامات هنوز در تلاشند تا احتمال وجود مهاجم دوم را رد کنند.

فرد مسلح در مرکز حمله عصر دوشنبه به سرعت Kujtim Fejzulai ، 20 ساله اتریشی-مقدونیایی شمالی با دو تابعیت شناسایی شد. وی برای سرویس های امنیتی شناخته شده بود و قبلاً به دلیل تلاش برای پیوستن به دولت اسلامی (داعش ، داعش سابق) در سوریه ، محکومیت تروریستی داشت.

اخبار مرتبط  سقوط ساختمان در هند منجر به کشته شدن حداقل 10 نفر می شود ، بیشتر افراد ترسیده اند که در جریان عملیات نجات گرفتار شده اند - RT World News

فیجزولایی در آوریل 2019 پس از تلاش برای سفر به سوریه و پیوستن به دولت اسلامی به 22 ماه زندان محکوم شد. او در دسامبر 2019 آزاد شد.
همچنین در rt.com
حمله تروریستی وین: ویروس چهارم کشته و 22 زخمی را تأیید کرد ، تیرانداز مشخص شد 20 ساله به جرم تلاش برای پیوستن به داعش محکوم شده استاوایل روز سه شنبه ، سباستین کورز ، صدراعظم اتریش گفت “حمله روز گذشته به وضوح یک حمله تروریستی اسلامگرا بود” اضافه كردن: “این یک حمله از روی نفرت بود – نفرت از ارزشهای اساسی ما ، نفرت از سبک زندگی ما ، نفرت از دموکراسی ما که در آن همه مردم از حقوق و کرامت برابر برخوردار هستند.”

رهبران از سراسر جهان ، با گفتن آنگلا مرکل ، صدراعظم آلمان ، وقایع روز دوشنبه را محکوم کردند “تروریسم اسلامگرا دشمن مشترک ماست.”

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *