15 کشور اتحادیه اروپا از کمیسیون اروپا خواستند تا برنامه ای “بلند مدت” برای مبارزه با جعل و انحراف اطلاعات 5G – RT World News

گروهی از ملت های اروپا ابراز نگرانی کرده اند که محبوبیت روزافزون دروغگویی ها و تئوری های توطئه پیرامون فناوری بی سیم می تواند مانع پیشرفت اتحادیه اروپا در جهت تحقق اهداف 5G شود.

این گروه نگرانی های خود را در مورد “افزایش اطلاعات غلط” در اطراف اثرات قرار گرفتن در معرض میدان الکترومغناطیسی (EMF) و فناوری 5G ، و همچنین “افزایش فعالیت جنبش ضد 5G در سراسر اتحادیه اروپا.”

ما از کمیسیون اروپا می خواهیم که با کشورهای عضو همکاری کند تا اقدامات ضد اطلاعاتی در مورد EMF و 5G را اجرا کند. اتحادیه اروپا باید رویکردی فعال ، بلند مدت و سیستمی در این زمینه داشته باشد.

این نامه توسط پرتغال ، سوئد ، فنلاند ، جمهوری چک ، اسلواکی ، اتریش ، لوکزامبورگ ، لهستان ، کرواسی ، بلغارستان ، لیتوانی ، لتونی ، استونی ، یونان و قبرس امضا شده است.

اخبار مرتبط  تلویزیون سو TV عملکرد 18 ماه اتصال اینترنت دهکده ولز را مختل کرد - اخبار جهانی RT

این فناوری بی سیم مدت ها است که مورد اعتقاد قرار گرفته است که باعث مشکلات مختلف سلامتی می شود ، از سرطان گرفته تا بیماری آلزایمر و افسردگی. در سال 2020 ، ادعاهای نادرستی که 5G باعث Covid-19 می شود ، به لیست اثرات منفی فرض شده اضافه شد. به گزارش بیزینس اینسایدر ، به نقل از گروه صنعتی موبایل انگلیس ، در نتیجه ، حداقل 77 دکل تلفن در طی ماه های آوریل تا مه در سراسر انگلیس سوزانده شد.

در نامه خود ، کشورهای عضو اتحادیه اروپا استدلال کردند که اینها “اقدامات تخریب علیه زیرساخت های ارتباط از راه دور” مانع تلاش اتحادیه اروپا برای “اهداف بلند پروازانه 5G خود را برآورده کنید.”
همچنین در rt.com
YouTube برای حذف فیلم های حاوی “اطلاعات غلط” واکسن Covid-19فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *