16 نفر در حالی که پلیس سوار شده مردم را در اعتراض به اقدامات بحث برانگیز قفل ملبورن دستگیر کردند – RT World News

اعتراض به اقدامات بحث برانگیز قفل در شهر ملبورن استرالیا روز شنبه در حالی که پلیس سوار بر اسب پس از تظاهرکنندگان تعقیب ، 16 نفر را دستگیر و بیش از 20 نفر دیگر را جریمه کرد ، به هرج و مرج کشیده شد.

صحنه های پر هیاهو در سومین آخر هفته متوالی اعتراضات ضد قفل در پایتخت ایالت ویکتوریا رخ داد. برگزار کنندگان این تجمع برای جلوگیری از سرکوب پلیس ، این مکان را تا اوایل روز شنبه مخفی نگه داشته بودند.

با این حال ، هنگامی که تظاهرات آغاز شد ، معترضان به زودی توسط افسران تحت تعقیب قرار گرفتند. یک شاهد عینی این برخورد را چنین توصیف کرد “بی نظم،” با پلیس اخلال در اعتراض با تعقیب افرادی که در آن حضور داشتند. تظاهرکنندگان دیده می شدند که برای فرار از اجرای قانون از نرده ها به داخل اموال شخصی می پرند.

ناین نیوز یکی از افراد دستگیر شده را ضبط کرد و به افسران گفت: “بیدار شوید ، من می دانم که شما قبلاً می دانید که این اشتباه است.”

با وجود دخالت پلیس ، معترضین همچنان مخالفت خود را با محدودیت ویروس کرونا در ویکتوریا و انتقاد از نخست وزیر ایالت ، دانیل اندروز ابراز داشتند.

اخبار مرتبط  دادستان های پاریس برای بازگرداندن پرونده تجاوز به عنف جرارد دپاردیو ، ستاره فیلم ، تلاش می کنند - RT World News

پلیس اعتراض را با برچسب a “نقض آشکار” دستورالعمل های رئیس بهداشت تظاهرکنندگان اظهار داشتند که احتمالاً روز یکشنبه اعتراضات بیشتری برگزار خواهد شد.

اندروز از ساکنان ویکتوریا خواست هنگام شرکت در 21 مورد ویروس کرونا و هفت مورد مرگ دیگر در این تظاهرات در اعتراضات شرکت نکنند. این کمترین تعداد موارد جدید Covid-19 در ویکتوریا از 24 ژوئن است.

این اعتراضات به عنوان پیشنهادی به پلیس اجازه می دهد تا افرادی را که معتقدند “ممکن است” اقدامات قفل ویروس کرونا را نقض کنند ، قبل از پارلمان ایالت ویکتوریا قفل کند.

این قانون پیشنهادی به پلیس اجازه می دهد تا هر ساکن ایالت را که یا آزمایش Covid-19 مثبت باشد یا از نزدیک با کسی تماس داشته باشد ، بازداشت کند “احتمال رد یا عدم رعایت” با مقررات قرنطینه.
همچنین در rt.com
پلیس ویکتوریا می تواند افرادی را که “ممکن است” در برابر لایحه پیشنهادی Covid قفل کنند ، دستگیر کندفکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *