18 افسر زخمی شده در درگیری با معترضین ضد ماسک برلین (VIDEOS) – RT World News

پس از آنكه پلیس دستور داد تظاهرکنندگان به خاطر امتناع از پیروی از دستورالعمل های دوری اجتماعی ، اعتراض گسترده ای در برلین به قوانین مقابله با ماسک های اجباری و سایر اقدامات ضد coronavirus پایان داد.

تخمین می زند پلیس تا 20،000 نفر در راهپیمایی روز شنبه در پایتخت آلمان شرکت کنند ، در حالی که برخی گزارش ها این رقم را بسیار بالاتر نشان می دهد. تظاهرکنندگان ، که اکثر آنها ماسک ندارند ، پلاکاردهایی با شعارهای ضد محدودیت Covid-19 ، واکسیناسیون و صورت حمل کردند “معما” مأموران چند ساعت در اعتراض مداخله كردند و ادعا كردند كه شركت كنندگان به قوانين دوردست اجتماعي عمل نمي كنند.

فیلم های آژانس ویدیویی Ruptly RT به طور کلی نشان می دهد که برگزارکنندگان ، که از صحنه ای خطاب به جمعیت بودند ، توسط پلیس به زور فریاد زده و فریاد می کشند ، وادار به زور شدند. مأموران پس از آن از بلندگوها استفاده کردند تا معترضین متفرق شوند. پس از آن که برخی از تظاهرکنندگان از ترک منطقه خودداری کردند ، چندین بازداشت صورت گرفت. فیلم نشان می دهد که برخی از فعالان توسط پلیس با تجهیزات ضد شورش به بیرون منتقل شده اند.

اخبار مرتبط  Guardian در مورد اینکه چرا تصرف هوش مصنوعی به روشی که توسط ربات نوشته شده است اتفاق نمی افتد ، صحبت می کند اما سران فنی پشت این نیرنگ بوی یک انسان را می گیرند - RT World News

پلیس برلین گفت که هجده افسر در جریان این اعتراض زخمی شده اند که منجر به سه بستری در بیمارستان شد. این شهر حدود 1100 افسر را برای نظارت و درنهایت خاموش کردن تظاهرات مستقر کرد.

در همان روز ، پلیس برلین در جریان اعتراض به ضد جنجالی در محله شهر Neukolln با فعالان چپ دست به جنجال زد. فیلم ها مأمورانی را نشان می دهند که در تظاهرات کنندگان با لباس سیاه پوشیده شده و از اسپری فلفل برای پراکنده کردن اوباش استفاده می کنند.

براساس گزارش ها ، درگیری ها همچنین منجر به دستگیری های متعددی شد.
همچنین در rt.com
هزاران نفر در برلین در برابر ماسک های اجباری و اقدامات Covid-19 راهپیمایی می کنند (عکس ، فیلم های ویدئویی)مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *