2 افسر پلیس در کشمیر پس از حمله ستیزه جویان به کاروان پیش از روز استقلال هند کشته شد – RT World News

نیروهای امنیتی هند پس از کشته شدن دو افسر پلیس در یک حمله تروریستی در کشمیر مورد مناقشه ، کشته شدند ، زیرا این کشور برای جشن سالانه استقلال خود آماده می شود.

پلیس گفت که ستیزه جویان صبح روز جمعه در مقابل کاروان پلیس در خارج از شهر سرناگر آتش گشودند و سه افسر را زخمی کردند. دو افسر بعداً در بیمارستان درگذشت.

مقامات از منطقه ای که کمین در آن قرار داشته است محاصره شده و یک عملیات جستجو برای یافتن متجاوزان را آغاز کردند.

این حمله در حالی صورت گرفته است که پیش از روز استقلال هند ، جشن گرفته شده در 15 اوت برگزار شد ، در حالی که نیروهای امنیتی در کشمیر در معرض هوشیاری قرار گرفتند و روز پنجشنبه چندین حمله را انجام دادند و سه مخفیگاه تروریستی را مورد ضرب و شتم قرار دادند. یکی از آنها شامل یک انبار اسلحه بود که حاوی تقریبا 2000 دور AK-47 ، نارنجک دستی و مواد منفجره بود.

اخبار مرتبط  یک دیپلمات فلسطینی می گوید "دروغ" در مورد بسته کمک های قول داده 5 میلیون دلاری به بیمارستانهای روبرو Covid-19 - RT World News
همچنین در rt.com
“ما در کنار مردم کشمیر خواهیم ایستاد: وزیر امور خارجه پاکستان” نقشه سیاسی “جدیدی از منطقه را که توسط هند منفجر شده ، توئیت می کندفکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *