2 متخصص WHO در سنگاپور برای آزمایش بیشتر آنتی بادی گیر کرده اند زیرا بقیه اعضای تیم برای انجام حقیقت یابی به ووهان چین می روند – RT World News

سازمان بهداشت جهانی (WHO) می گوید ، پس از آزمایش کرونا ، آنتی بادی در سیستم آنها یافت که دو نفر از محققان این سازمان قادر به ورود به چین نبودند. این آژانس تیمی را برای بررسی منشا Covid-19 در ووهان فرستاده است.

دو دانشمند از تیم 15 نفره در سنگاپور اقامت دارند “آزمایش مجدد برای آنتی بادی IgM و IgB ،” آژانس بهداشت جهانی گفت

طبق WHO ، تمام اعضای مأموریت آزمایش Covid-19 را در کشورهای خود آزمایش منفی دادند و سپس آزمایش مجدد را در سنگاپور انجام دادند اما مشخص شد که دو نفر دارای آنتی بادی هستند.

پس از تأخیرهای متعدد ، متخصصان WHO روز پنجشنبه وارد ووهان شدند تا ریشه ویروس SARS-CoV-2 را که باعث Covid-19 می شود ، بررسی کنند. سخنگوی آژانس به رسانه های محلی گفت که این ماموریت بر روی بررسی موارد اولیه گزارش شده در ووهان ، جایی که ویروس برای اولین بار در اواخر سال 2019 کشف شد ، و تعیین نحوه انتقال ویروس از حیوانات به انسان متمرکز خواهد بود.

اخبار مرتبط  سقوط ناگهانی هواپیمای پرواز ایر هند اکسپرس نگرانی های مربوط به مکان "خطرناک" TABLETOP فرودگاه Kozhikode را تجدید می کند - RT World News

سخنگو در ابتدا گفت که این ماموریت متشکل از ده دانشمند از ده کشور مختلف است.

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور مستعفی آمریکا و اعضای دولت وی ادعا کرده اند که چین به نوعی مسئول این امر بوده است “آزاد کردن” ویروس به جهان پکن با جدیت این موضوع را انکار کرده است.

اعضای تیم WHO به روزنامه گاردین انگلیس گفتند که این ماموریت مستقیماً با تأیید ادعاهای علیه چین ارتباط ندارد.
همچنین در rt.com
مأموریت حقیقت یاب WHO برای بررسی منشا Covid-19 وارد ووهان چین می شودفکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *