2 مقام اسکله آلوده باعث شیوع ویروس کرونا در شهر چینگدائو شد – مقامات چینی – اخبار جهانی RT

مقامات چینگدائو چین علت شیوع ویروس کرونا را در دو کارگر اسکله آلوده جستجو کرده و اقدامات ضدعفونی کننده و محافظ کافی را در یک بیمارستان محلی ذکر نکردند.

طبق کمیسیون بهداشت شهری در این شهر ساحلی ، اتاق معاینه که کارگران در آن معاینه می کردند آلوده بود. ضد عفونی نامناسب در اتاقی در بیمارستان قفسه سینه چینگدائو “منجر به ایجاد خوشه جدیدی از عفونتهای Covid-19 شده است” ما لیکسین ، معاون حزب حزب کمیسیون بهداشت استان ، روز جمعه گفت.

آزمایش یکی از کارگران در اواخر سپتامبر از نظر ویروس مثبت بود ، اما تنها پس از 20 روز ، یعنی در 14 اکتبر ، علائم ایجاد شد. “به طور کلی ، دوره انکوباسیون ویروس از یک تا 14 روز است ، اما موارد گزارش شده نیز وجود دارد که دوره انکوباسیون آنها چهار هفته طول کشیده است.” سان یونبو ، مدیر تیمی از متخصصان مبارزه با ویروس جدید کرونا در شهر گفت.

ظهور یک خوشه جدید این شهر را بر آن داشت تا کل جمعیت را آزمایش کند ، اما هیچ مورد مثبت جدیدی از بیش از 10 میلیون آزمایش گزارش نشده است. مقامات بهداشتی احتمال عفونت های خوشه ای جدید را رد کردند.

اخبار مرتبط  رئیس سازمان بهداشت جهانی هشدار داد در برابر "ملی گرایی واکسن" ، زیرا 172 کشور عضو برنامه توزیع واکسن جهانی Covid-19 شده اند - RT World News
همچنین در rt.com
9 میلیون نفر در 5 روز: چینگدائو چین پس از ورود موارد جدید از خارج ، کمپین آزمایش Covid-19 را در سطح شهر راه اندازی می کندوو زونیو ، رئیس اپیدمیولوژیست در مرکز کنترل و پیشگیری بیماری های چین ، گفت که “اولویتهای پیشگیری باید در بخشهای بیمارستانها باشد.”

پس از شیوع جدید در چینگدائو ، سوئی ژنه هوا ، رئیس کمیسیون بهداشت چینگدائو ، از سمت خود به حالت تعلیق درآمد و در حال تحقیق است.

کمیسیون ملی بهداشت چین (NHC) روز جمعه گفت 240 نفر از خارج از کشور تحت درمان هستند و 376 مورد بدون علامت ، از جمله 375 نفر از خارج از سرزمین اصلی ، تحت نظر پزشکی هستند.

تعداد موارد تایید شده ویروس کرونا در سرزمین اصلی چین 85 هزار و 622 مورد است که 4634 مورد آن درگذشته است ، در حالی که 80 هزار و 759 بیمار پس از بهبودی مرخص شده اند.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *