2 پلیس فرانسوی پس از ضرب و شتم وحشیانه اوباش در حومه پاریس در بیمارستان بستری شدند (VIDEO) – اخبار جهانی RT

پلیس فرانسه تحقیقات را آغاز کرده و یک نفر دستگیر شده است که دو افسر موتور سیکلت توسط گروهی تا 15 مهاجم در هنگام توقف عادی رانندگی در حومه پاریس مورد وحشیانه قرار گرفتند.

سخنگوی پلیس گفت که این دو پلیس در پی حمله روز یکشنبه حوالی ساعت 5 عصر به وقت محلی در حومه Aulnay-sous-Bois پاریس در بیمارستان بستری شدند.

رسانه های فرانسوی گزارش دادند که یک افسر دچار ترک خوردگی دنده ها و شانه دررفته شده است.

دادستانی Bobigny روز دوشنبه تأیید کرد که پلیس محلی در حال تحقیق در مورد این حادثه برای شناسایی مهاجمان است و یک نفر دستگیر شده است.

در تصاویر منتشر شده در شبکه های اجتماعی ، دو افسر دیده می شود که با یک مرد روی زمین درگیر شده اند ، در حالی که چندین نفر پلیس ها را لگد می کنند.

به نظر می رسد یک مرد فریاد حمله به مهاجمان را می زند.

سایت خبری فرانسوی Actu17 گزارش داد که حدود 15 نفر درگیر این درگیری بودند که گفته می شود پس از کشیدن پلیس توسط دو جوان که آنها نیز موتورسیکلت داشتند ، درگیر شد.

اخبار مرتبط  اردوگاه اعتراضی پلیس فرانسه ، پس از برپایی چادرهای 450 مهاجر در مرکز پاریس (VIDEOS) - RT World News

گزارش شده است که راننده دوچرخه قبل از شروع نزاع درگیری با مردان بیشتر ، در ارائه گواهی ثبت نام و مجوز رانندگی برای پلیس موفق نشده است.
همچنین در rt.com
اعتراض پلیس در پاریس را تماشا کنید پس از اینکه دولت ماکرون قول داد لایحه امنیتی ممنوعیت فیلمبرداری افسران وظیفه را کاهش دهدگفته می شود که یک دوچرخه پلیس در میان این نیروها آسیب دیده است ، در حالی که گفته می شود یکی از مهاجمان کلیدهای وسیله نقلیه افسر دیگر را به سرقت برده است.

این حمله توسط والری پكرس ، رئیس منطقه ایل دو فرانس حاوی پاریس و مناطق اطراف آن به شدت محكوم شد.

“یک بار دیگر افسران پلیس وقتی فقط کار خود را انجام می دادند ، لینچ کردند! در مواجهه با این تصاویر غیرقابل تحمل ، دولت برای تقویت پرسنل گمشده و سرانجام اعلام تحریم های واقعی بازدارنده و اجباری چه کاری انجام می دهد؟ “ او در یک توییت نوشت.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *