2 کشته و حداقل 50 نفر مجروح در قطار سریع السیر قطار در پرتغال – RT World News

یک قطار پر سرعت و یک دستگاه تعمیر و نگهداری روز جمعه در منطقه مرکزی پرتغال سقوط کرد و دو نفر کشته و حداقل 50 نفر دیگر زخمی شدند.

قطار پرسرعت آلفا پاندولار – سریعترین سرعت در پرتغال – پس از برخورد با یک دستگاه تعمیر و نگهداری ، مسیرهای بخش مرکزی کشور را پشت سر گذاشت. این درگیری که در نزدیکی شهر سوره رخ داده است باعث کشته شدن حداقل دو نفر و 50 نفر مجروح شد.

https://www.youtube.com/watch؟v=Xa2kuDem5nA

طبق اعلام یک انجمن محلی حمایت از مدنی ، قطار حامل 280 نفر بود. مركز عمليات امدادي كشور ، CNOS ، گفت كه بيش از 160 پرسنل امداد و نجات در محل كار و دو هليكوپتر پزشكي مشغول به كار هستند. فرمانده ناحیه عملیات امداد در شهر همجوار کویمبرا نیز گفت: یک بیمارستان صحرایی در محل سقوط ایجاد می شود.

اخبار مرتبط  پناهندگان روآندایی که به عنوان داوطلب اهریمنی مشغول فعالیت هستند ، اعتراف می کند که کلیسای جامع نانت را به خوبی تنظیم کند - وکالت - RT World News

طبق گزارش ها ، هفت نفر از جمله راننده قطار در وضعیت جدی قرار دارند ، در حالی که 30 نفر فقط جراحات جزئی دارند. شهردار سوره ، ماریو نونس ، گفت که دو نفر که در این تصادف کشته شدند در زمان برخورد قطار و ماشین تعمیر و نگهداری روی ریل کار می کردند.

رئیس جمهور پرتغال ، مارسلو ربلو دو سوسا قبلاً ابراز پشیمانی خود را نسبت به این کشور اعلام کرده است “تصادف جدی ریلی” و او را فرستاد “تسلیت صمیمانه” به قربانیان و نزدیکانشان

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *