2015 حملات تروریستی پاریس مشکوک شاهد پلیس را در دادگاه تهدید می کند – اخبار جهانی RT

علی ریزا پولات که گمان می رود همدست تروریست هایی است که در اوایل سال 2015 حملات مرگباری را در پاریس انجام دادند ، شاهدی پلیس را هنگام شهادت دادن در دادگاه فرانسه تهدید کرده است.

مظنون 35 ساله جمعه عصبانیت خشمگینانه ای را ارائه داد در حالی که یک زن پلیس از یک واحد ضد تروریسم گزارش خود را از گرایش پولات به سمت اسلام گرایی رادیکال ارائه داد. او گفت مظنون “اعتقادات مذهبی دوست خود آمدی کولیبالی را به اشتراک گذاشت” شخصی که در ژانویه 2015 یک افسر پلیس و چهار غیرنظامی را در یک سوپرمارکت کوشر کشت. این حملات درست پس از حمله دو تروریست دیگر به مقر مجله هجو Charlie Hebdo انجام شد و 12 نفر را کشت و 11 نفر دیگر را زخمی کرد.

شهادت افسر قبل از اینکه تهدید لفظی شاهد را برانگیزد ، پولات را که طبق گفته ها در جعبه شیشه ای متهم حرکات مشتی انجام داده بود ، عصبانی کرد.

“شما برای این هزینه پرداخت خواهید کرد ،” او فریاد زد.
همچنین در rt.com
محاکمه همدستان حمله پاریس در حالی آغاز می شود که ماکرون می گوید چارلی ابدو حق چاپ کاریکاتورهای حضرت محمد را داشتهمانطور که شاهد جزئیات مکالمات تلفنی شنود شده مادر پولات را به اشتراک گذاشت – که گفته می شود “بی ایمان ” و “انحراف” – مظنون به افسر هشدار داد كه “برادر شوهر خواهد آمد” برای او.

اخبار مرتبط  پنج سیارک به دلیل وزوز زمین در یک روز ، همانطور که دانشمندان ادعا می کنند سنگ فضایی یک بار 60٪ از جو سیاره را غارت کرده است - RT World News

“او می تواند در مورد من دروغ بگوید ، اما در مورد خانواده من نه” ، پولات استرس داشت.

قاضی رسیدگی کننده پرونده به پولات هشدار داد که تهدیدهای دیگر علیه بازپرس یا شاهدان منجر به برکناری وی از دادگاه خواهد شد.

ژان میشل بورلز ، دادستان ارشد ، این طغیان را محکوم کرد و آن را رسوایی خواند. دادستان متعهد شد که با اتهامات جدید علیه پولات سیلی بزند “تهدید علیه شخصی که از طرف مقامات عمومی شهادت می دهد.”
همچنین در rt.com
مهاجم پاریس می خواست دفتر شارلی ابدو را به آتش بکشد ، اما نمی دانست که مجله نقل مکان کرده است – دادستانمظنون که برائت خود را حفظ می کند ، بارها در طول دادگاه اظهارات عصبانی کرده است. وكیل وی ، ایزابل كوتانت پیره ، با اصرار بر اینكه موكل خود بود ، سعی در كاهش حادثه داشت “گاهی اوقات خونسردی خود را از دست می دهد” رفتار او کاملاً طبیعی است “کسی که معتقد است به او ناعادلانه متهم شده است.”

پولات ترک تبار یکی از 14 مظنونی است که در اوایل ماه سپتامبر به دلیل حملات 2015 محاکمه شد. این متهم با جدی ترین اتهام مشارکت روبرو است و در صورت محکوم شدن به حبس ابد روبرو می شود.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *