21 سرباز اسرائیلی در هنگام درگیری دو شرکت در پایگاه آموزش IDF مجروح شدند – RT World News

نزاع گسترده ای بین سربازان اسرائیلی از دو شرکت آموزش مختلف بر سر اینکه چه کسی قصد دارد ابتدا در غذاخوری غذا بخورد ، درگرفت. حدود 21 سرباز در حادثه ای که ارتش اسرائیل آن را یک حادثه “غیرمعمول و جدی” خواند ، زخمی شدند.

رویارویی شرکت های آموزشی به نمایندگی از واحد شناسایی 585 بادیه نشین و گردان Shaked روز یکشنبه در پایگاه آموزش هار کرن رخ داد.

به گفته یکی از شاهدان که در گزارش های محلی از او نقل شده ، اوضاع در فراكسها چنان گرم شد كه یكی از نیروها حتی شروع به بارگیری اسلحه كردند.

این درگیری چند دقیقه به طول انجامید و حدود 30 نفر درگیر شدند – حدود 21 نفر از آنها در درگیری مجروح شدند. اکثر سربازان در محل تحت درمان قرار گرفتند ، اما هشت نفر به دلیل مصدومیت های سبک به بیمارستان بستری شدند.

نیروهای دفاعی اسرائیل در بیانیه ای گفتند که درگیری “یک حادثه غیرمعمول و جدی “ و یکی که “متناقض با ارزش های اسرائیل و [the] رفتار مورد نیاز سربازان. “

تحقیقات توسط این نیرو نشان داد که نیروها در صف غذاخوری با یکدیگر مشاجره کردند ، به دلیل این که همه چیز به سرعت از کنترل خارج شد “شکست کل زنجیره فرماندهی.”
همچنین در rt.com
مخازن برای گرفتن! کوهنوردان اسرائیلی مخازن BANDTLE BANDTAND را که در بلندی های جولان قفل و بارگیری شده اند ، کشف می کننداخبار مرتبط  ستاره پاپ انگلیس و آلبانیایی دوا لیپا پس از ورود به سیاست های بالکان در توییتر ، نام خانوادگی تصادفی را برپا کرد و با نام "فاشیست" شناخته شد - RT World News

ارتش اسرائیل گفت ، و این به طور کامل به همین جا ختم نشد – دو تن از سربازان مجروح در حالی که در بیمارستان به دنبال معالجه بودند با یکدیگر جنگیدند اما به سرعت از هم جدا شدند.

به دنبال این طغیان ها ، هر دو شرکت از آموزش تعلیق شده اند. در عوض ، آنها در کلاسهای مربوط به ارزشهای ارتش اسرائیل شرکت می کنند و همکارانی را می پذیرند که پس از آن انتظار می رود که یک شب را با هم در حضور فرمانده پایگاه بگذرانند تا اختلافات خود را سازگار کنند.

ارتش اسرائیل گفت که هم سربازان و هم فرماندهان آنها – که نتوانسته اند از جنگ جلوگیری کنند یا به سرعت آن را خاتمه دهند – مجازات سختی را متحمل خواهند شد.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *