3 سرباز هندی توسط نیروهای پاکستانی در کشمیر کشته و 5 نفر زخمی شدند – ارتش هند – اخبار جهانی RT

هند گفته است که در جریان درگیری مرزی اخیر در کشمیر مورد مناقشه ، سه سرباز آن توسط پاکستان کشته شده اند. ارتش پاکستان پیش از این هند را به زخمی کردن یک غیرنظامی متهم کرده بود.

سخنگوی ارتش هند ، سرهنگ دوم راجش کالیا گفت که در این حادثه دو سرباز کشته و چهار نفر زخمی شده اند “نقض آتش بس بی دلیل” توسط پاکستان در امتداد خط کنترل (LoC) در کشمیر. کالیا گفت سربازان هندی پس از حمله به آتش برگشتند.

در همین حال ، سرهنگ دوم دواندر آناند به خبرنگاران گفت که چهار سرباز هندی دیگر در یک حادثه جداگانه چهارشنبه شب توسط سربازان پاکستانی به شدت زخمی شدند. بعداً یکی از سربازان در بیمارستان درگذشت. “[Our] نیروهای خودی به شدت به آتش دشمن پاسخ دادند “ آناند گفت.

اخبار مرتبط  در حالی که پرونده Covid-19 رکورد جدیدی را ثبت کرده است ، فرانسه برای 46 میلیون نفر منع رفت و آمد را پوشش می دهد - RT World News

اسلام آباد در مورد این ادعاها توضیحی نداد. ارتش پاکستان پیش از این هند را به نقض آتش بس با سلاح های سبک و خمپاره روز چهارشنبه و زخمی شدن یک زن 65 ساله متهم کرده بود.

گلوله باران های مرزی به طور منظم در امتداد LoC رخ می دهد و هر دو طرف تلفات نظامی و غیرنظامی را گزارش می دهند. هرکدام ادعا می کنند که کشمیر قلمرو خود است و دیگری را مقصر این خصومت ها می داند.
همچنین در rt.com
عملیات کرکره های عفو بین الملل در هند پس از “آزار و اذیت مداوم” دولتفکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *