3 کشته بر اثر برخورد هواپیمای کوچک در بلوک آپارتمان در آلمان (عکس ، VIDEO) – RT World News

یک هواپیمای ماوراء بنفش به پشت بام یک ساختمان مسکونی پنج طبقه در شهر وسل در شمال غربی آلمان سقوط کرده است. در این تصادف حداقل سه نفر کشته شدند و دو نفر دیگر نیز زخمی شدند از جمله یک کودک.

هواپیما پس از سقوط آتش گرفت. عکس های موجود در صحنه نشان دهنده دود ضخیم سفید است که از پشت بام بیرون می آید ، اما خود هواپیما نیست زیرا ممکن است این آوارها داخل ساختمان باقی مانده باشند. آتش نشانان ظهر روز شنبه این آتش سوزی را خاموش کردند.

پلیس گفت که قربانیان هنوز شناسایی نشده اند ، گفت که پلیس در شهر واقع در نزدیکی مرز هلند. همچنین مشخص نیست که خلبان در میان کشته شدگان بوده است یا خیر.

اخبار مرتبط  اردوغان و نخست وزیر یونان میتسوتاکیس ترکیه پس از وقوع زلزله مرگبار دریای اژه به هر دو کشور ، حرفهای SUPPORT را رد و بدل می کنند - RT World News

احتمالاً تلفاتی در بین ساکنان ساختمان به وجود آمده است زیرا هواپیمای ناتوان نتوانسته بیش از دو نفر را حمل کند.

کودک که با جراحات جزئی فرار کرده ، به احتمال زیاد ساکن بلوک آپارتمان بوده است.
همچنین در rt.com
هواپیمای جنگی نازی در میدان پس از اشتباه در مسیر تراکتورسازی برای باند فرودگاه ، هواپیمای جنگی نازی را در مزرعه قرار دادبرخی از رسانه های آلمانی به شاهدان ادعا می کنند که پس از برخورد با یک بادکنک هوای گرم هواپیما در ساختمان سقوط کرده است ، اما این مورد به طور رسمی تأیید نشده است.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *