3 کشته و 110 نفر بازداشت شده پس از ادعای ضد تروریستی FB ضد شورش باعث ایجاد شورش در بنگلورو ، هند (عکس ، VIDEOS) – RT World News

طبق گزارش های فتنه انگیز ، فیس بوک منجر به خشونت در خیابان های بنگالورو هند شد ، در حالی که پلیس با استفاده از گاز اشک آور برای پاشیدن آشوبگران اقدام کرد. در این درگیری ها سه نفر کشته شدند و یک پهپاد هم اعمال شده است.

به گزارش رسانه های هندی ، هرج و مرج توسط یک رسانه التهابی در رسانه های اجتماعی درباره پیامبر اکرم (ص) به اشتراک گذاشته شده توسط یکی از بستگان یک قانونگذار محلی تحریک شد. معترضین سه شنبه شب خانه نماینده مجلس را محاصره كردند و اتومبیل ها را به آتش كشیدند. همچنین به کلانتری حمله شد و آتش گرفت.

پلیس از گاز اشک آور و اتهامات باتوم برای پاک کردن اوباش از منطقه استفاده کرد. هرج و مرج منجر به سه کشته و ده ها زخمی شد. پلیس بنگالورو اظهار داشت که در ارتباط با آشوب ها 110 نفر را دستگیر کرده اند و از مردم خواسته اند که با نیروهای انتظامی همکاری کنند و صلح را در شهر حفظ کنند. فرد مسئول پست فیسبوک نیز بازداشت شده است.

اخبار مرتبط  چین صفر موارد جدید Covid-19 را برای نخستین بار صفر اعلام کرد زیرا همه گیر "مرکز جدید" در آمریکای جنوبی می یابد - RT World News

پلیس اعلام کرد که یک محدوده انتظامی در محله اطراف آن اعمال شده است.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *