4 نفر در حمله پلیس به خانه مظنون پس از ‘سر بریدن تروریستی’ از معلم فرانسوی دستگیر شدند – RT World News

پلیس فرانسه چهار نفر از جمله یک خردسال را در ارتباط با قتل وحشیانه یک معلم مدرسه در کنفلانز-سن-هونورین نزدیک پاریس بازداشت کرد که توسط رئیس جمهور امانوئل مکرون به عنوان تروریسم اسلام گرایانه توصیف شد.

عامل این حمله ، که بعد از ظهر جمعه به معلم حمله کرد در حالی که گفته می شود فریاد می کشد “الله اکبر،” یا “خدا بزرگ است” بعداً توسط پلیس در حوالی ارگنی روبرو شد و کشته شد. معلم را از ناحیه گلو خنجر زدند یا “سر بریده” به گفته رسانه های فرانسوی.

مقامات فرانسه هنوز رسماً هویت مرتکب را تأیید نکرده اند. با این حال ، چندین رسانه با استناد به منابع ناشناس و شبکه های اجتماعی ، وی را به عنوان یک فرد شناسایی کرده اند “چچنی قومی” گفته می شود در سال 2002 در مسکو متولد شد و از کودکی به فرانسه آمد. سفارت روسیه در پاریس عصر جمعه اطلاعاتی راجع به عامل جنایت از دولت فرانسه درخواست کرده است ، اما هنوز پاسخی دریافت نکرده است.

اخبار مرتبط  دیگر "لیست سیاه" و "برده" نیست؟ توسعه دهنده مایکروسافت تماس های خود را برای ایجاد برنامه نویسی درست سیاسی - RT World News بازگرداند
همچنین در rt.com
ماکرون کشتن معلم فرانسوی “سر بریده” را “حمله تروریستی اسلامگرا” خواندگزارش شده است که این حمله وحشیانه با انگیزه معلمی که کارتونی از پیامبر اسلام محمد (ص) را به دانش آموزان نشان داد ، به عنوان بخشی از سخنرانی در مورد آزادی بیان بود. اسلام تصورات بصری از پیامبر را کفر می داند که مجازات آن مرگ است.

https://www.youtube.com/watch؟v=f-mJtO6iCqo

رئیس جمهور ماکرون عصر جمعه در کمون صحبت کرد و این حمله را عملی دانست “تروریسم اسلامگرا” و گفت که هدف آن جمهوری فرانسه و ارزشهای روشنگری آن است. وی از مردم فرانسه خواست كه در كنار هم قرار بگیرند ، زیرا تروریست ها می خواهند آنها با هم اختلاف پیدا كنند.

“آنها نباید عبور کنند ،” ماکرون گفت.
همچنین در rt.com
صحنه تماشای حمله فرانسه در جایی که مردی معلم “را سربرید” که در مدرسه “کارتون های حضرت محمد را نشان داد”فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *