4 کشته ، ده ها تن در آوار سقوط کردند به دلیل سقوط 2 ساختمان در بمبئی هند (VIDEOS) – RT World News

پس از فروپاشی دو ساختمان در میان بارش شدید باران ، در پایتخت مالی بمبئی هند در حال جستجو برای بازماندگان در حال انجام است و حداقل چهار نفر کشته و ده ها تن دیگر در زیر آوار گرفتار شدند.

اولین فروپاشی حوالی ظهر در منطقه فورت این شهر رخ داد که بخشی از یک ساختمان شش طبقه سقوط کرد. به گزارش ZeeNews ، دست کم دو نفر در آن حادثه کشته شدند و دو نفر دیگر نیز به شدت مجروح شدند.

رسانه های محلی گزارش دادند که این ملک در حال تعمیر بود و قرار بود تخلیه شود ، اما برخی از ساکنین علی رغم اعلام اخراج ، در آنجا زندگی می کردند.

“مردم در زیر آوار گرفتار شده اند و برخی نیز در قسمت باقیمانده ساختمان آسیب دیده گیر افتاده اند.” مدیر امور آتش نشانی بمبئی ، پرابات رهنگدال گفت.

اخبار مرتبط  لوكاشنكو "خواستار پاسخ" است ، زیرا رئیس KGB او را در مورد "مزدوران روسی بازداشت شده در بلاروس بازداشت می كند - RT World News

برای جستجوی بازماندگان ، هشت موتور آتش نشانی ، دو فروند نجات و 10 دستگاه آمبولانس به محل اعزام شده اند.

در اوایل روز ، یک ساختمان سه طبقه در حومه مالاد در بمبئی فرو ریخت و باعث کشته شدن دو نفر شد و بسیاری دیگر را به دام انداخت. در یک عملیات نجات ، 15 نفر از زیر آوار بیرون کشیده شدند. آنها به بیمارستان اعزام شدند و بیشتر آنها بعدا مرخص شدند.

چند روز است که بمبئی با باران شدید باران شده است. تا روز پنجشنبه ، میزان بارندگی در ماه ژوئیه به 1.024 میلی متر رسیده است – پنجم بالاتر از میانگین ماهانه.
همچنین در rt.com
نمرات بستری در دهکده هندی پس از نشت عمده گاز سمی ، حداقل 9 نفر را کشته و در بیمارستان بستری شده است (عکس های گرافیکی و ویدئو)فروپاشی ساختمان یک اتفاق نادر در دومین شهر بزرگ هند در طول فصل موسمی نیست ، زیرا زیرساخت های آن به ویژه در مناطق کم درآمد به شدت نیاز به ارتقاء دارند.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *