400000 مرغ مزرعه ، بوقلمون و حیوانات اتحادیه اروپا به عنوان آنفلوانزای مرغی به استرالیا حمله می کنند – RT World News

ایالت ویکتوریا در استرالیا مجبور شده است تعداد زیادی مرغ ، از جمله هزاران مرغ بچه ، را ترحم کند تا از شیوع آنفلوانزای مرغی جلوگیری کند ، زیرا احتمال دارد به دلیل وجود کرونا به خطرات استرالیا اضافه شود.

با انتخاب بد و بدتر ، مرغداران در ویكتوریا دامهای خود را كاهش داده اند و 400000 بوقلمون ، مرغ و اموسی كه از ترس آنها كشته شده اند ، می توانند خطر بزرگی برای انتقال ویروس باشند. رسانه های محلی گزارش داده اند که شامل 2000 ایمو کودک است.

گروه تخم فدراسیون کشاورزان ویکتوریا گفت که این ضرر برای تولید کنندگان بزرگ و کوچک ویران کننده است “نه فقط از نظر احساسی بلکه از نظر مالی نیز.” وزیر جهاد کشاورزی استرالیا با ابراز اطمینان از اینکه دولت می فهمد ، با ابراز همدردی با این اخبار واکنش نشان داد “تأثیر تصمیمات دشوار که باید اتخاذ شود.”

این کارزار نمایشی پس از آنفلوانزای مرغی – که در غیر این صورت آنفلوانزای مرغی یا آنفلوانزای مرغی شناخته می شود – در اواخر ماه ژوئیه برای اولین بار در یک مزرعه EMU و یک مزرعه تخم مرغ در ویکتوریا کشف شد. مقامات ضمن صدور رایزنی برای كشاورزان محلی ، این تسهیلات را در قرنطینه قرار داده اند.
همچنین در rt.com
جهنم جهنم! شیوع جدید BIRD FLU می بیند که هزاران مرغ در چشمه های کرونا ویروس چین کشته شده انداخبار مرتبط  پومپئو می گوید ، "هیچ تحریم" مانع کمک کووید 19 به ایران نیست ، زیرا ایالات متحده وام صندوق بین المللی پول 5 میلیارد دلار را مسدود کرده و خواستار لغو مجازات ها را نادیده گرفته است - RT World News

آنفولانزای مرغی یک بیماری مسری است که به طور عمده بر جوجه ها ، اردک ها ، غازها ، بوقلمون ها ، مرغ دریایی ، بلدرچین ، قرقاول و شترمرغ ها تأثیر می گذارد. در حالی که انواع زیادی از عفونت وجود دارد ، سویه های ویروس با پخت و پز از بین می روند.

برخی از آنها ، برای انسان خطرناک است ، به ویژه نوع H5N1 ، که می تواند انسان را آلوده کند. سازمان بهداشت جهانی معتقد است که میزان مرگ و میر حدود 60 درصد گزارش شده است. بیشترین خطر برای انسان ناشی از تماس نزدیک با پرندگان آلوده است. این بدان معناست که کشاورزان بیشتر از بقیه مرغ ها را تمسخر می کنند و با آنها دست و پنجه نرم می کنند.

به نظر می رسد این دومین شیوع بیماری استرالیا پس از Covid-19 است که نزدیک به 25.500 نفر را آلوده کرده و باعث کشته شدن بیش از 580 نفر شده است. کورو ویروس جدید ماه ها است که بر کشور صدمه می زند ، اگرچه شیوع آن در هیچ جایی نزدیک به مقیاس نیست. بحران در جنوب شرقی آسیا.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *