41 پلیس در تظاهرات بانکوک مجروح شدند در حالی که پلیس تایلند توپ آب و گاز اشک آور مستقر می کند – اخبار جهانی RT

مرکز فوریت های پزشکی Erawan در این شهر گفت که حداقل 41 نفر در بانکوک زخمی شده اند ، زیرا اعتراض ها برای اصلاحات قانون اساسی در پایتخت تایلند در روز سه شنبه در میان گزارش های شلیک گلوله های زنده افزایش یافته است.

به گفته بیمارستان ، یک افسر پلیس نیز در میان زخمی شدگان وجود دارد که ده نفر از آنها با گاز اشک آور آسیب دیده و پنج نفر نیز زخمی شده اند.

هزاران نفر برای آخرین دور اعتراضات روز سه شنبه در پایتخت تایلند با پلیس روبرو شدند ، زیرا آنها خواستار برکناری نخست وزیر پرایوت چان اوچا و محدودیت اختیارات گسترده پادشاه ماها وجیرالونگ کورن شدند. این اعتراضات از ماه ژوئیه ادامه دارد و ناآرامی های روز سه شنبه همچنین شامل درگیری بین کسانی بود که برای اصلاحات فشار می آورند و سلطنت طلبان ضد معترض.

مأموران با شلیک آب به سمت برخی از تظاهرکنندگان که موانع مفتولی را از بین برده بودند و گفته می شود یک کامیون توپ آب را در خارج از پارلمان مستقر کرده بودند ، جایی که نمایندگان مجلس در حال بحث درباره تغییر قانون اساسی بودند ، که ممکن است بر نقش سلطنت تأثیر بگذارد.

درگیری بین سلطنت طلبان پیراهن زرد و معترضین جنبش اصلاح طلب به رهبری جوانان نیز گزارش شده است ، به نظر می رسد فیلم های رسانه های اجتماعی نشان می دهد که نزاع در نزدیکی یک پل عابر پیاده و مردم سنگ پرتاب می کنند.

اخبار مرتبط  مستند RT شروع به استفاده از همه گیر Covid-19 در جهان WORLD TOUR - RT World News

در برخی از فیلم های خبری محلی ، پزشکان دیده می شوند که برانکاردهایی را هجوم می آورند که برخی از زخمی ها را در میان معترضان تحمل می کنند. برخی از تصاویر در حال پخش در شبکه های اجتماعی تصور می کنند که یک کودک آسیب دیده را برای مراقبت پزشکی منتقل می کنند.

به نظر می رسد فیلم های تأیید نشده ارسال شده در شبکه های اجتماعی گلوله نشان می دهد محافظ روی زمین و گلوله های زنده شلیک می شود. همینطور تظاهر کنندگان با زخم گلوله.
همچنین در rt.com
پادشاه تایلند پس از بازگشت معترضین به اتومبیلرانی خود و احترام به “گرسنگی بازی ها” (متحرک ها ، عکس ها) خواستار اتحاد شدمعاون فرماندهی ارتش سلطنتی تایلند ، پیا توویچای ، هرگونه اقدام مستقیم مقامات در اعتراضات را انكار كرد و گفت كه فقط از گلوله های لاستیكی برای پراكنده كردن جمعیت استفاده شده است.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *