45٪ موارد جدید Covid در ایرلند از نوع انتقال پذیرتر انگلیس است – PM – RT World News

نخست وزیر این کشور گفت ، سیستم پزشکی ایرلند کشیده است. نوع جدید سریع Covid-19 تقریبا نیمی از موارد جدید را در آنجا تشکیل می دهد ، در حالی که اجتماعات داخلی فصلی نیز به انتقال سریع کمک می کند.

سویه عفونی ویروس کرونا که ابتدا در انگلیس شناسایی شد ، اکنون تقریبا نیمی از موارد جدید را در ایرلند تشکیل می دهد. نخست وزیر میشائیل مارتین گفت مقامات بهداشتی به او گفته اند كه نوع جدید Covid-19 در هفته گذشته در 45 درصد آزمایشات مثبت نشان داده است – این در حالی است كه دو هفته قبل 25 درصد بود.

مارتین روز دوشنبه در رادیو ایرلند گفت ، افزایش نوع انگلستان ، افزایش معاشرت در دوره کریسمس و همچنین مسائل فصلی افرادی که در خانه جمع می شوند ، یک “طوفان کامل” برای گسترش ویروس ایجاد کرده است.
همچنین در rt.com
آزمایش Covid-19 منفی برای کلیه ورود کنندگان بین المللی به انگلیس و اسکاتلند لازم استمعاون نخست وزیر لئو وارادکار روز دوشنبه گفت ایرلند چنین است “در وسط موج سوم همه گیری” ، افزود که مقامات بهداشتی بودند “آماده تر”. وی گفت: به احتمال زیاد محدودیت های محدود کننده حرکت و ورزش تا پایان فوریه برقرار است.

اخبار مرتبط  تلاطم خفه کننده معده باعث می شود مسافران در پرواز از ریاض فریاد بزنند و نماز بخوانند (VIDEO) - RT World News

ایرلند دارای بدترین میزان آلودگی به ویروس کرونا در اروپا است و طبق گزارش دانشگاه جان هاپکینز و دانشگاه آکسفورد ، هفته گذشته 45000 مورد جدید را ثبت کرده است.

در سراسر ایرلند ، حدود 4500 پرسنل بهداشت و درمان و خانه سالمندان قادر به کار نیستند زیرا ویروس دارند یا خود را جدا می کنند. یک مقام ارشد بهداشت به رادیو ایرلند گفت ، به همین دلیل ، حدود 600 تخت که به طور معمول برای درمان بیماران ویروس کرونا در دسترس است ، در دسترس نیستند.

در این هفته واکسیناسیون کلیه ساکنان و کارمندان در خانه های سالمندان انجام می شود ، انتظار می رود 68000 واکسن تا یکشنبه آینده تزریق شود.

به گفته وزارت بهداشت ایرلند ، روز گذشته یکشنبه 6888 مورد جدید گزارش شده است که هشت مورد آن بر اثر ویروس بوده است. تاکنون ، از جمعیت بیش از 4.9 میلیون نفری ، 147 هزار و 613 مورد گزارش شده با 2 هزار و 344 مرگ گزارش شده است.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *