69 زندانی در فرار از زندان در لبنان فرار کردند ، 5 نفر در اثر تعقیب اتومبیل خود به درخت کشته شدند – RT World News

در حالی که ده ها زندانی موفق به فرار از زندان شدند ، یک تعقیب و گریز در مقیاس بزرگ در حال انجام است. برخی از فراریان قبلاً اسیر یا تسلیم شده اند ، در حالی که پنج نفر پس از تصادف ماشین دزدیده شده به درخت جان خود را از دست دادند.

به گفته نیروهای امنیتی ، در مجموع 69 نفر موفق شدند سلولهای خود را بشکنند و از زندان در شهر بعدا ، غرب لبنان فرار کنند.

فرار از زندان باعث تعقیب شد ، 15 فراری دستگیر و دو نفر دیگر چند ساعت پس از فرار تسلیم مقامات شدند.

یک تعقیب و گریز دراماتیک که زندانیان و پلیس را درگیر خود کرده بود ، به فاجعه ختم شد. گروهی از فراریان در تلاش برای از دست دادن پلیس ، یک ماشین داچیا را از راننده خود ربودند ، اما مردی که پشت فرمان بود کنترل وسیله نقلیه را از دست داد و ماشین بسته بندی شده را به یک درخت برخورد کرد. این حادثه پنج کشته و یک زخمی برجای گذاشت.

اخبار مرتبط  رئیس سازمان می گوید سازمان ملل متحد از اقدام یک جانبه واشنگتن برای اعمال مجدد تحریم های سازمان ملل علیه ایران حمایت نخواهد کرد - RT World News

در حال حاضر بیش از 40 فراری در زندان آزاد هستند و مقامات از مردم می خواهند هرگونه اطلاعات در مورد آنها را گزارش دهند. شرایط فرار از زندان در حال بررسی است.

در اوایل سال جاری ، سازمان عفو ​​بین الملل زنگ خطر را برای وضعیت سخت Covid-19 در زندانهای پر جمعیت لبنان به صدا درآورد. این گروه گفت که درگیری هایی توسط زندانیان و اعتراضات تحصن توسط بستگان برای آزادی زندانیان صورت گرفت.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *