7 افسر پلیس ایتالیا به جرم قاچاق مواد مخدر و شکنجه دستگیر شدند – RT World News

ایتالیا در پی دستگیری هفت افسر کارابینی که مظنون به دست داشتن در یک سری جرایم از قاچاق مواد مخدر گرفته تا دستگیری های غیرقانونی و شکنجه هستند ، از رسوایی گسترده شوکه شده است.

در اقدامی بی سابقه ، دادستان ها در شهر پیاچنزا در شمال ایتالیا تعطیل و توقیف پادگان های محلی کارابینی به عنوان بخشی از تحقیقات علیه مأمورانی که از آن کار می کنند. شش افسر محلی بازداشت و یک نفر نیز تحت بازداشت خانگی قرار گرفت.

“هیچ چیزی که در آن پادگان ها می گذرد قانونی نبود ،” دادستان پیاچنزا ، گرزیا پرادلا ، به خبرنگاران گفت. فقط یک افسر که در آنجا مشغول کار بود ، درگیر آنچه که پرادلا توصیف کرد ، نبود “جنایات تکان دهنده”

کارابینیری بخشی از نیروهای مسلح ایتالیا است که وظیفه های پلیس مدنی را نیز بر عهده دارد. با این حال ، ظاهرا متهم تصمیم گرفت تا از منافع خود در مقام اجرای قانون برای سودآوری كیفری استفاده كند. این هفت نفر متهم به اجرای طرح های جنایی که شامل تهیه مواد مخدر به فروشندگان محلی ، تأمین پوشش برای آنها و همچنین بازداشت های غیرقانونی و شکنجه مردم است – کاری که پرادلا در مقایسه با روش های سندیکاهای جنایت بدنام ایتالیا انجام داد.

سایر اتهامات عنوان شده علیه آنها پس از تحقیقات شش ماهه شامل اخاذی ، صدمات سنگین جسمی ، اختلاس ، سوء استفاده از دفتر و کلاهبرداری است.

مأمورین موفق شدند حداقل از سال 2017 با جنایات خود کنار بیایند و حتی همه گیر کروناویروس برنامه های آنها را مختل نکرد. “در حالی که شهر پیاکنزا تعداد زیادی از ویروس های آن را مرده شمرده بود ، این کارابینی ها برای فروشندگان مواد مخدر که بدون [them] به دلیل اقدامات ضد کوویید ، “ دادستان گفت

اخبار مرتبط  3،000 بازداشت ، ده ها معترض و پلیس زخمی شده در درگیری ها پس از انتخابات بلاروس - RT World News

مأموران اعلامیه ها را امضا كردند كه نشان می داد آنها هنگام پیمایش در شهر به منظور پنهان كردن طرح های قاچاق مواد مخدر ، صرفاً فروشندگان مواد مخدر را بررسی می كنند.
همچنین در rt.com
پلیس ایتالیا بزرگ “فرقه روانی” شد که بیش از 30 سال سوء استفاده جنسی از کودکان را تجربه کردوزیر دفاع ایتالیا ، لورنزو گوئینی ، در صدد تخفیف عواقب ناشی از رسوائی بود. وی اقدامات مظنونان را نیز محكوم كرد “جنایات ناگفته” اما هشدار داد كه تحولات نباید به طور كلی تصویر نیرو را لكه كند.

وی گفت که این اجساد از صدها هزار زن و مرد اختصاصی ساخته شده است ، که تمام تلاش خود را برای محافظت از ایتالیایی ها انجام می دهند. فرماندهی کارابینی بلافاصله همه مظنونان را به حالت تعلیق درآورد و اعلام کرد که در حال بررسی است “اقدامات دقیق انضباطی” علیه آنها

استان پیاچنزا سومین میزان مرگ و میر کوید 19 را در ایتالیا در حالی دارد که خود شهر یکی از سخت ترین ضربه های این کشور بود.
همچنین در rt.com
بچه های اعضای ایتالیایی “پابلو اسکوبار” و اعضای مافیایی به طور دروغی مبلغ 560،000 دلار در برنامه درآمد اساسی دولت برای فقرا را مطالبه می کنندمثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *