7 دانش آموز پس از ضربه محکم و ناگهانی نرده بالکن در کالج بولیوی (GRAPHIC) جان خود را از دست می دهند – RT World News

هفت دانشجوی دانشگاه بولیوی پس از شکستن نرده بالکن داخلی کشته و پنج نفر دیگر زخمی شدند و آنها را به شدت سقوط کرد ، بعضی از آنها تا چهار طبقه به زمین افتادند.

صبح روز سه شنبه هنگامی که تعداد زیادی از دانشجویان به راهروی طبقه چهارم در دانشگاه عمومی ال آلتو در نزدیکی پایتخت بولیوی شلوغ شدند ، نرده بالکن ظاهراً مقید شد و منصرف شد. چند دانش آموز تعادل خود را از دست داده و 17 متر (55 فوت) پایین به زمین افتادند.

حادثه هولناک بود اسیر توسط تماشاگران به صورت گرافیکی فیلم، که همچنین نشان دهنده اقدامات شجاعانه دانش آموزانی است که برای جلوگیری از سقوط دیگران به لبه باز رسیده اند. چند قربانی به جای سقوط به سطح زمین ، در طبقه سوم فرود آمدند.

اخبار مرتبط  کنسول چین در میان اتهامات جاسوسی و دستور بسته شدن کنسولگری هیوستون خواستار اثبات است - RT World News

این هفت کشته توسط نیروی ویژه بولیوی برای مبارزه با جرم تأیید شد. بر اساس گزارش رسانه های محلی ، سه نفر در صحنه جان خود را از دست دادند ، در حالی که چهار نفر دیگر بر اثر جراحات در بیمارستان های اطراف ال آلتو از بین رفتند.

این حادثه مرگبار در جریان یک درگیری آشکار در میان جمعیت در جریان یک جمع بزرگ دانشجویی اتفاق افتاد. پلیس محلی پس از تحقیقات مقدماتی گفت که نرده ها به درستی جوش نخورده و در جای خود ثابت نشده اند که منجر به فاجعه شده است.

برای دریافت داستان هایی که رسانه های اصلی به شما نمی گویند ، در خبرنامه RT مشترک شوید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *