AG Barr به هالیوود ، Big Tech و آکادمی های ایالات متحده هشدار می دهد که به پکن “قول ندهند” – RT World News

دادستان کل ویلیام بار فقط خط دولت ترامپ را بر چین سخت کرد و پکن را متهم کرد که می خواهد ایالات متحده را به عنوان قدرت غالب اقتصادی و سیاسی جهانی جایگزین ایالات متحده کند و به کمک نهادهای خود آمریکا است.

چین درگیر است “در یک حمله اقتصادی اقتصادی ، یک کمپین تهاجمی ، هماهنگ و کاملاً دولتی – در واقع کل جامعه – برای به دست گرفتن ارتفاعات فرماندهی اقتصاد جهانی و پیشی گرفتن از ایالات متحده به عنوان ابرقدرت برتر فناوری در جهان ،” بار روز پنجشنبه در سخنرانی در موزه ریاست جمهوری جرالد فورد در میشیگان گفت.

حزب کمونیست چین (CCP) می خواهد “از بین بردن سیستم بین المللی مبتنی بر قوانین و امن ساختن جهان برای دیکتاتوری ،” او اضافه کرد.

بار از همان ابتدا اظهار داشت كه وی خشن خواهد بود ، و خاطرنشان كرد: سخنان هفته گذشته در مورد چین توسط مدیر كریستین اف بی آی در مورد چین توسط كریس Wray در پكن به عنوان شرح داده شد. “به ویژه منزجر کننده” ، و هدفش بود “نفرت انگیز” خودش

در حالی که وری سعی داشت این دو راه را داشته باشد ، چین را به جاسوسی گسترده اقتصادی و سیاسی علیه ایالات متحده متهم کرد اما از حمایت از وقفه در روابط تجاری متوقف شد ، بار با برخورد مستقیم و با هشدار به صنایع و آکادمی های آمریکا مبنی بر این که چین به معنای همکاری است ، نابود کنید و سرانجام آنها را جایگزین کنید.

“آرمان نهایی حاکمان چین این نیست که با آمریکا تجارت کنند ، حمله به ایالات متحده است ،” او گفت. در حالی که تجدیدنظر در جمهوری خلق چین ممکن است در کوتاه مدت سودآور باشد ، “در پایان ، هدف PRC این است که شما را جایگزین کند.”
همچنین در rt.com
اگر چین به دنبال سلطه بر جهان است ، آیا ایالات متحده باید تجارت خود را ادامه دهد؟ رئیس FBI Wray به نظر می رسد که هر دو روش را می خواهدبخش عمده ای از سخنرانی ها باعث انکار روزانه چین توسط دولت ترامپ شد – در مورد حقوق بشر ، سانسور ، اردوگاه های کار اجباری اویغور و غیره. با این حال ، بار همچنین ابتکار زیر ساخت های “کمربند و جاده” چین را محکوم کرد. “چیزی بیش از نوعی استعمار مدرن ،” با بیان اینکه این کشورها کشورهای جهان سوم را به دام بدهی گرفتند که اجازه تصاحب چینی ها را داد.

بار گفت كه رهبران آمریكا امیدوار بودند كه باز كردن تجارت با چین آن را دموکراتیک تر کند ، اما هرگز این اتفاق نیفتاد.

به جای اینکه آمریکا چین را تغییر دهد ، چین از قدرت اقتصادی خود برای تغییر آمریکا استفاده می کند.

در این مرحله ، بار محور شرکت های آمریکایی است “جذاب” چین برای رسیدن به سود ، قربانی آینده خود و این کشور برای سود کوتاه مدت است.

هالیوود فیلم های خود را سانسور کرده است – نه فقط نسخه های صادراتی برای مصرف چینی بلکه آنهایی که برای مخاطبان آمریکایی نشان داده شده است – و به طور فزاینده ای به بودجه چین وابسته می شوند. بار خاطرنشان كرد ، در حالی كه هر سال بازیگران و كارگردانان آمریكایی را آمریكایی می كنند ، حدود 20 درصد از بازی های گیشه سال گذشته را به فیلم هایی با بودجه چینی اختصاص داد. “در مورد چگونگی سقوط این کشور از آرمان های عدالت اجتماعی هالیوود.”

اخبار مرتبط  رئیس جمهور بلاروس ادعا کرد که وی عمداً به Covid-19 آلوده شده است - RT World News
همچنین در rt.com
اسکار از خواب بیدار شد: آکادمی برای اجرای استانداردهای جدید “تنوع و نمایندگی” در هالیووددیزنی زمانی برای ارتش آمریكا فیلم های آموزشی ساخت و به پیروزی در جنگ جهانی دوم كمك كرد ، اما پس از ممنوعیت فیلم طرفدار تبت ، چینی را جلوی چین گرفت و تا آنجا پیش رفت كه می توانست یك پارک موضوعی در نزدیك شانگهای بسازد و آن را به مقامات كمونیست تبدیل كند.

اپل به درخواست دولت چین در جریان سرکوب اعتراضات هنگ کنگ ، برنامه ها و حتی آهنگ های انفرادی را ممنوع اعلام کرده است ، اما از بلند کردن انگشت خود برای کمک به اف بی آی برای ترك آیفون تروریستی كه در یك پایگاه هوایی در پنساكولا رفت ، خودداری كرد ، فلوریدا

شما فکر می کنید تلفن های اپل در چین از نفوذ در مقامات چینی غیرقابل نفوذ هستند؟ اگر آنها فروخته نشوند ، “ بار به حضار گفت.

او آشکارا شركتها و دانشگاههای آمریكا را به دلیل اقداماتی مانند توصیه كرد “شهروندان جهانی” بدون درک اینکه آنها موفقیت خود را مدیون ایالات متحده هستند “سیستم سازمانی آزاد ، حاکمیت قانون ، و امنیتی که از قدرت اقتصادی ، فناوری و نظامی آمریکا برخوردار است.”

بار همچنین تهدید ظریفی را به همراه داشت و خاطرنشان كرد: آن دسته از مدیران آمریكایی كه منافع سیاسی CCP را در ایالات متحده ترویج می كنند ، ممكن است خود را تحت قانون ثبت نمایندگان خارجی (FARA) تحت پیگرد قانونی قرار دهند.
همچنین در rt.com
ایالات متحده می گوید ادعاهای پکن در دریای چین جنوبی “کاملاً غیرقانونی” است و چین را به دلیل “زورگویی” سایر کشورها محکوم می کندحزب کمونیست چین دارد “یک کمپین هماهنگ شده در سراسر شاخکهای بسیاری در دولت و جامعه چین برای سوءاستفاده از باز بودن نهادهای ما برای از بین بردن آنها ، راه اندازی کرد.” بار ادعا كرد كه آمریكا برای مقابله با جنگ به یك رویكرد مشابه كل جامعه نیاز دارد.

این واقعیت صحیح است یا خیر ، دولت ترامپ به طور قطع یک کمپین هماهنگ علیه چین را آغاز کرده است ، بین سخنان بار و Wray و رد رسمی دوشنبه ادعاهای ارضی پکن توسط وزارت امور خارجه. بار واقعاً خاطرنشان كرد كه سخنرانی مهم ضد چینی توسط وزیر امور خارجه مایك پومپئو نیز به زودی برگزار می شود.

این احتمال وجود دارد که یک گسترش گسترده در لفاظی ضد چین می تواند مربوط به انتخابات ریاست جمهوری آینده ایالات متحده باشد. در حالی که رئیس جمهور دونالد ترامپ از زمان تبلیغات انتخاباتی خود در سال 2016 ، سختگیر چین بوده است ، جو بایدن ، رقیب دموکرات وی ، به دنبال این است که او را به تصویر بکشد “ضعیف” در چین در طول همه گیری.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *