Airbnb اعلام کرد که حزب ممنوعیت GLOBAL PARTY BANBAL را اعلام کرد ، دادخواستهایی را برای متخلفان از راه دور اجتماعی تهدید می کند – RT World News

با هجوم بیماری همه گیر کرونا ویروس بیش از شش ماه ، شرکت اجاره خانه کوتاه مدت Airbnb ممنوعیت پتو برای مهمانی های خانه را در یک پیشنهاد عقب افتاده برای مبارزه با گسترش Covid-19 اعلام کرد.

قوانین جدید که روز پنجشنبه توسط این شرکت اعلام شده است شامل 16 سرنشین سرپوشیدگی سخت است. میهمانان و میزبانانی که جرات می کنند قوانین جدید را گول بزنند ، با ممنوعیت وب سایت Airbnb روبرو می شوند و حتی ممکن است با مشکلات قانونی روبرو شوند.

“ایجاد یک ممنوعیت جهانی برای مهمانی ها و رویدادها به نفع بهداشت عمومی است.” ایربنب با بیان اینکه این ممنوعیت برای کلیه رزروهای آینده اعمال می شود ، گفت.
همچنین در rt.com
مهمانی استخر ووهان نشان می دهد که چین بیش از تعطیلات Covid-19 است. بقیه دنیا ، نه خیلیاین شرکت گفت که حدود 73 درصد میزبانانی که از این سرویس استفاده می کنند ، قبلاً مهمانی های خود را ممنوع کرده اند یا اجازه تجمعات کم وقت را می دهند.

قوانین جدید قوانین Airbnb را در برابر احزاب غیرمجاز تقویت می کند. این سرویس همچنین هر دو سرویس را حذف کرده است “رویداد دوستانه” و “مهمانی ها و رویدادها مجاز هستند” فیلترهای قوانین خانه را جستجو کنید. تلاش Airbnb در مقابل احزاب در نوامبر گذشته و در پی تیراندازی در یک مهمانی در خانه اجاره ای در Orinda ، کالیفرنیا ، آغاز شد که باعث کشته شدن پنج نفر شد.

اخبار مرتبط  اولین موارد ویروس کرونا در اردوگاه مملو از پناهندگان سوری در اردن کشف شد - UN - RT World News

در حالی که ممکن است حرکت جدید کورون ویروس محور کمی دیر به نظر برسد ، شش ماه به این بیماری مبتلا شود زیرا اقدامات قفل قفل در جهان از بین می رود ، مهمانی های بسته بندی شده هوس هنوز هم بارها و بارها عناوین خود را تهیه می کنند و از بی توجهی به مسافت اجتماعی دور می شوند. با این حال ، برخی از وقایع ، که بطور اختصاصی توسط koronavirus-skeptics برای اثبات نظرشان ترتیب داده شده اند ، به طعن و مبهم منجر به بیماری های گسترده و حتی مرگ افراد میهمان شده اند.
همچنین در rt.com
یک زن به ضرب گلوله کشته و دو نفر دیگر زخمی شده در مهمانی عمارت LA به جرم “بازیکن NFL ناشناس” پرتاب شدند – گزارش هامثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *