Bob Dylan DIED ، MSNBC و نمایش تلویزیونی استرالیا می گویند … و سپس مجبورند که به خاطر اشتباه عذرخواهی کنند – RT World News

پس از چندین برنامه تلویزیونی که به دروغ از مرگ خواننده افسانه ای خواننده افسانه ای داد ، یک به ظاهر خوش خیم درباره باب دیلن منجر به یک اشتباه اشتباه در بررسی واقعیت شد.

رسانه های متعددی حکایت از انبوهی از اسناد متعلق به نوازنده داشتند که اخیراً با حراج 495،000 دلار در حراجی در بوستون فروخته شد. مقالات شامل متن ترانه منتشر نشده و مصاحبه ها بود که نشان می دهد آهنگ معروف “Lay Lady Lay” از خواننده و بازیگر باربارا استرایسند الهام گرفته شده است. اما حداقل دو شبکه تلویزیونی ماجرا را با جزئیاتی که به راحتی خراب شده اند ، تزئین کرده اند.

در زیرنویس عنوان “امروز نمایش” استرالیا ، هنگام باز پخش جزئیات حراج ، از دیلن به عنوان عنوان شده است “خواننده فقید” در یک بخش صبح یکشنبه.

قبل از اینکه ریچارد ویلکینز ، مجری برنامه با تصویب اینکه دیلن هنوز در میان افراد زنده است ، تصحیح این خطا حدود 30 دقیقه اصلاح نشد.

اخبار مرتبط  نبرد هوآوی CFO علیه استرداد ایالات متحده با حكم دادگاه كانادا ضربه بزرگی به بار آورد - RT World News

“حدود نیم ساعت پیش ، در چت سرگرمی ما به اشتباه بنرهایی را در مورد باب دیلن روی صفحه شما پخش کردیم. دروغ بود بابت سوءتفاهم پیشآمده عذرخواهی میکنیم،” او گفت.

نمایش Aussie تنها برنامه مهم تلویزیونی نبود که زودگذر عبور دیلن را پخش کرد. در تکرار داستان خود ، MSNBC با “اخبار جعلی” خود ، حتی در مورد مرگ دیلن ، دقیق تر بود “سال گذشته در سن 79 سالگی.”

جوشوا جانسون ، میزبان MSNBC ، بعداً با انتشار توضیحاتی خاطرنشان كرد كه كاربران اینترنت سریعاً این شبکه را بخاطر خطای فاحش صدا می كنند.

“ما به طور تصادفی گفتیم که او سال گذشته درگذشت” او گفت. “باب دیلن بسیار زنده است. او امسال 79 ساله شد. از این بابت متاسفم. “

حداقل در حال حاضر ، نماد دهه 60 ، که برنده جایزه نوبل ادبیات شده است ، در مورد نظارتهای کلان اظهارنظر نکرده است.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *