CANBIBALISM مشکوک به عنوان پلیس آلمان مردی را در پرونده قتل عام دستگیر کرد – RT World News

مردی در مظنون به كشته شدن شخص دیگری در میان گزارش هایی مبنی بر احتمال خوردن قربانی خود ، در برلین دستگیر شد زیرا دادستان ها گفتند كه آنها نشانه هایی از آدم خواری را در این پرونده یافته اند.

روز جمعه یک دادگاه محلی یک بازداشت کننده 41 ساله را در منطقه شمالی پانکوو برلین بازداشت کرد. مظنون شناخته شده توسط رسانه های آلمانی به عنوان استفان آر به یک قتل با انگیزه جنسی متهم شده است. “این عملی با هدف ارضای غریزه جنسی بود” حکم دادگاه گفت.

اکنون دادستانی برلین گفت دلایل شک داشت “زمینه آدم خواری” در این مورد.
همچنین در rt.com
پلیس در آلمان تحقیق در مورد قتل پزشکی را آغاز کرد که گفته می شود به 2 بیمار کوید تزریق کشنده کرده استاین قتل وحشتناک اولین بار هنگامی آشکار شد که برخی از بقایای اسکلت در اوایل ماه نوامبر در یک منطقه جنگلی در منطقه پانکوو برلین کشف شد. طبق گفته پلیس ، استخوان ها بود “کاملا عاری از گوشت” تجزیه و تحلیل پزشکی قانونی نشان داد که استخوان ها متعلق به یک کارگر ساختمانی 44 ساله استفان تی است که در 5 سپتامبر بدون هیچ ردی ناپدید شد.

تحقیقات انجام شده توسط اداره قتل پلیس برلین همراه با دادستانی رهبری به استفان آر. ، گفته می شود که در فاصله کمی از محل پیدا شدن استخوان ها زندگی می کند. مأموران اجرای قانون آثاری از خون را که متعلق به قربانی است و همچنین ابزار برش را در آپارتمان وی پیدا کردند.

اخبار مرتبط  فرانسه نخست وزیر سابق و وزیر سابق را در مورد رسیدگی به Covid-19 - دادستان ها - RT World News بررسی خواهد کرد

گفته می شود این دو مرد هنگام تبادل پیام در یک سکوی آنلاین دوست یابی ، یکدیگر را نیز تازه کرده اند. با این حال ، طبق گزارش رسانه ها ، مظنون ، که گفته می شود معلم ریاضی و شیمی در یک دبیرستان خصوصی است ، همچنین به وب سایت هایی با ماهیت بسیار شرورانه تر مراجعه می کند.
همچنین در rt.com
12 آلمانی از “سلول تروریستی راستگرا” متهم به نقشه کشی دسته جمعی در مساجد“مظنون به آدم خواری علاقه داشت” سخنگوی دفتر دادستانهای برلین مارتین استلتنر گفت. “او موضوع را به صورت آنلاین جستجو کرد.” وی افزود: مظنون ساکت است و درمورد ادعاها توضیحی نمی دهد.

دادستانی همچنین ضمن بیان اینکه در حال تحقیق در مورد آن است ، از ارائه جزئیات بیشتر در مورد این پرونده خودداری کرد “با سرعت تمام.”

این پرونده ترسناک یادآور قتل دیگری است که در آن یک تکنسین اسبق تعمیر کامپیوتر ، آرمین میوز ، در سال 2001 قربانی خود را کشت و خورد. یکی از ناخوشایندترین جزئیات قتل این بود که که قربانیش خودش در مورد خورده شدن خیال می کرد.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *