Carjacker در اوکراین رئیس پلیس محلی را گروگان گرفته و افسران را با GRENADE تهدید می کند – RT World News

یک خودروی مظنون ربوده شده ، تهدید کرده است که به همراه یک افسر پلیس در شهر پولتوا در شمال شرقی اوکراین ، منفجر خواهد شد. در مذاکرات ، گروگان ها برای یک رئیس پلیس محلی مبادله شده اند.

پلیس تلاش کرد مردی را که مظنون به داشتن یک وسیله نقلیه مسروقه است ، بازداشت کند. معاون وزیر کشور آنتون هراشچنکو گفت که مظنون یکی از مأموران را با دست گرفت و در حالی که تهدید کرده بود که نارنجک را خاموش می کند ، او را محکم نگه داشت. هرشچنکو افزود که مظنون بعداً در ازای آزادی یک رئیس پلیس محلی و یک ماشین جدید ، آزاد شد تا افسر را آزاد کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=QOaONQijMhc

هرشچنکو به کانال 112 گفت که مظنون اکنون با گروگان گیری جدید که توسط اتومبیل های گشتی اسکورت شده است ، در اطراف شهر رانندگی می کند.

اخبار مرتبط  منطقه پایتخت اسپانیا قفل جزئی را از روز دوشنبه گسترش می دهد و بیش از یک میلیون نفر را تحت تأثیر قرار می دهد - RT World News

این بحران درست دو روز پس از یک وضعیت گروگانگیر در یک شهر دیگر اوکراین رخ داد ، زیرا یک فرد مسلح یک اتوبوس مسافربری را در مرکز لوتسک ضبط کرد و تهدید کرد که آن را منفجر خواهد کرد. این محاصره حدود 12 ساعت به طول انجامید و پس از مذاکره رئیس جمهور ولدیمیر زلنسکی شخصاً با تروریست ، که دستگیر شد ، گروگان ها آزاد شدند.
همچنین در rt.com
محاصره گروگانگیری اوکراین پس از آنکه رئیس جمهور زلنسکی خواسته عجیب مسلح را برآورده کرد و تأیید علناً فیلم 2005 خواکین فینیکس 2005 پایان یافتفکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *