CIA و MI6 پرونده “علمی” با هدف قرار دادن پوشش Covid-19 چین را گرد هم آوردند

براساس گزارش ها ، غرب آرزو می کند که مقصر دانستن بیماری همه گیر Covid-19 در چین باشد (و احتمالاً این لایحه) نیز در یک پرونده 15 صفحه ای که توسط سازمان های اطلاعاتی تهیه شده است ، که اکنون منتشر شده است.

این سند که توسط روزنامه استرالیایی یکشنبه تلگراف شرح داده شده است ، تهیه شده است “نگرانی دولت های غربی.” در این نشریه ذکر شده است که سازمان های اطلاعاتی Five Eyes در مورد چین تحقیق می کنند و به ایالات متحده ، استرالیا ، نیوزیلند ، کانادا و انگلیس اشاره می کنند.

نویسندگان این تحقیق روشهای بسیار عجیب و غریبی برای نشان دادن واکنش چین به شیوع آن به صورت منفی و حتی شرورانه یافتند. به عنوان مثال ، با وجود یک فرض مورد نیاز برای کوتاهبودگی در چنین مقاله کوتاه ، به مطالعه ای اشاره می کند که ادعا می کند که قشر ویروس قاتل در آزمایشگاه ایجاد شده است.
همچنین در rt.com
“من می توانم خیلی کار کنم”: ترامپ چین را به خاطر Covid-19 مقصر دانسته و به دنبال “تضعیف” انتخاب مجدد وی استاجماع جامعه علمی در غیر این صورت می گوید ، در حالی که اطلاعات آمریکا در حال توافق است که با این موضع موافق است. همانطور که نویسنده آن بوتائو شیائو تأیید کرده است ، این مطالعه به دلیل عدم اثبات مستقیم برای حمایت از این تئوری کنار گذاشته شده است. اما به نظر می رسد که “پرونده چین” یک نقطه گرم برای ذکر است.

بخش عمده ای از این سند ظاهرا به انستیتوی ویروس شناسی ووهان و یکی از محققان برتر آن یعنی شی ژنگلی اختصاص دارد ، که حرفه ای طولانی و برجسته ای در زمینه مطالعه کورو ویروس ها و خفاش های شبیه به SARS به عنوان مخزن طبیعی آنها دارد. به نظر می رسد که این پرونده به بانک اطلاعاتی ویروسهای مربوط به خفاش وی کمک نمی کند بلکه به این ادعا که بیماری کلیوی Covid-19 به عنوان نشتی از آزمایشگاه وی شروع شده علاقه ای ندارد.

این پرونده به تحقیقات به اصطلاح عملکردی که دکتر شیعه در آن نقش داشته است اشاره می کند. چنین مطالعاتی با هدف شناسایی جهش های احتمالی در عوامل عفونی که ممکن است به طور طبیعی اتفاق بیفتد و آنها را برای انسان بسیار خطرناک تر می کند. ایجاد ساقه هایی با چنین جهش هایی در آزمایشگاه امکان آماده سازی برای شیوع احتمالی را فراهم می کند ، هرچند که آیا این تحقیق ارزش رهایی از تصادف را دارد یا حتی حملات بیوتروریسم را مورد بحث قرار داده است.

اخبار مرتبط  رئیس غذا در سازمان ملل هشدار می دهد: "قحطی نسبت های کتاب مقدس" بر سر بشریت به دلیل کووید 19 ، هشدار می دهد - RT World News
همچنین در rt.com
“امروز نیست”: انگلیس می گوید زمان اشتباه برای بررسی چین برای منشا Covid-19 اشتباه استاما در محتوای پرونده ، پیامدهای آن واضح به نظر می رسد: اگر چین كنترل یكی از نمونه های خطرناک خود را از دست می داد ، پس از آن همه تلاش خود را برای پوشاندن آن انجام می داد؟ به نظر می رسد این انسداد ادعا شده محور اصلی سند خرابکاری است. ادعا می شود پکن درگیر آن شده بود “سرکوب و از بین بردن شواهد” از جمله با ضد عفونی کردن بازار مواد غذایی به نظر می رسد صفر زمینه‌ی بیماری همه گیر Covid-19 باشد. چین نیز به دلیل ریاضت منع مسافرت داخلی است زیرا ضمن مخالفت با ممنوعیت پروازهای بین المللی ، ممنوعیت سفر داخلی از استان هوبی را تحمیل می کند.

“میلیون ها نفر مردم ووهان را پس از شیوع بیماری ترک می کنند و قبل از آنکه پکن در 23 ژانویه قفل شود.” روزنامه با استناد به این سند اظهار داشت. هزاران پرواز به خارج از کشور. در طول ماه فوریه ، پکن ایالات متحده ، ایتالیا ، هند ، استرالیا ، همسایگان آسیای جنوب شرقی و دیگران را تحت فشار قرار می دهد تا از طریق محدودیت های مسافرتی محافظت نشوند ، حتی اگر PRC محدودیت های شدیدی را در خانه اعمال کند. “

پرونده فاش شده هنوز برای بررسی مستقل عمومی نشده است. اما لحن چشمگیر نقل قول ها در تلگراف و پیامدهای دور از ذهن حاکی از آن است که این کشور در امتداد ارزیابی های اطلاعاتی بدنام و نشت رسانه ها از سوی مقامات ناشناس است که دهه ها است که جزء اصلی ترین سیاست های خارجی غرب است. به یاد دارید که چگونه صدام حسین مخفیانه اورانیوم کیک زرد را به دست آورد و در 45 دقیقه حاضر شد با موشک های خود به اروپا حمله کند؟ یا ربات های روسی که انتخابات سال 2016 را با ممت ها تغییر دادند؟ اگر درست باشد ، می توان انتظار داشت که بسیاری از “افشاگری ها” در ماه های آینده انجام شود.

اگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *