Cloudflare سرویس امنیت وب ده ها وب سایت و بازی آنلاین را پس از “حادثه ارائه دهنده حمل و نقل شخص ثالث” ارسال می کند – RT World News

Cloudflare ، یک سرویس محبوب که به منظور تأمین امنیت و نگه داشتن وب سایت ها به صورت آنلاین طراحی شده است ، با مشکلات فنی روبرو شده و چندین وب سایت را ارسال کرده و آخر هفته را برای گیمرهای آنلاین خراب کرده است.

روز یکشنبه در سراسر ایالات متحده و اروپا خاموشی های گسترده اینترنت گزارش شده است.

سرویس هایی مانند چت Discord ، سیستم عامل های بازی Xbox Live و PlayStation Network ، شبکه Hulu ویدیویی درخواستی و سایر خدمات تحت تأثیر مشکلات اتصال قرار گرفته اند.

بسیاری از بازی های محبوب MMO (که “به صورت انبوه چند نفره آنلاین است” ، برای افرادی که از آنها آگاه نیستند) نیز با قطع کردن گیمرها به توییتر ، خشم خود را در مورد خستگی اعلام کردند.

معلوم شد که این مسئله در درجه اول به Cloudflare مربوط می شود ، سرویسی که امنیت آنلاین را فراهم می کند و از وب سایت ها در برابر حملات منفی توزیع خدمات منع محافظت می کند. این شرکت ارائه دهنده اینترنت قطع CenturyLink را به دلیل پایین آوردن Cloudflare و در نتیجه مشتریان خود مقصر دانست.

اخبار مرتبط  نظریه سیمان مایکروسافت از کنسول نسل دوم نسل بعدی پرده برداشت - RT World News

“امروز ، ما قطع اینترنت گسترده ای را مشاهده کردیم که بر ارائه دهندگان متعدد تأثیر می گذارد.” سخنگوی Cloudflare ، لورل تونی گفت. “سیستم های خودکار Cloudflare این مشکل را تشخیص داده و در اطراف آنها مسیریابی کردند ، اما میزان مشکل نیز به مداخله دستی نیاز داشت.”

این دومین قطعی عمده Cloudflare است که طی هفته های اخیر تجربه کرده است. در اواسط ماه ژوئیه ، این شرکت یک خطای روتر کشنده را تجربه کرد که نه تنها عملکرد خود بلکه یک قطعه بزرگ از اینترنت را خراب کرد.
همچنین در rt.com
مدیر عامل شرکت تیک توک ، کوین مایر در میان اختلافات با دولت ترامپ از سمت خود کنار رفتمثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *