Conte ایتالیا در مورد Covid-19 سخت می گیرد ، به دلیل افزایش موارد ، مهمانی ها و ورزش های آماتور را ممنوع می کند – اخبار جهانی RT

دولت ایتالیا فرمانی را تصویب کرد که معاشرت اجتماعی در خانه ها و اماکن عمومی را محدود می کند ، فعالیت میله ها و فعالیت های ورزشی و مدرسه را محدود می کند زیرا عفونت ویروس کرونا در سراسر کشور افزایش می یابد.

فرمان نخست وزیر جوزپه كنته عصر دوشنبه تصویب شد و در ساعات اولیه صبح سه شنبه منتشر شد. این محدودیت های جدید تلاشی برای مقابله با موارد Covid-19 است ، زیرا ایتالیا شاهد بازگشت روزانه عفونت به سطح آوریل است.

این محدودیت ها که از روز چهارشنبه اعمال می شود ، به مدت 30 روز برقرار است. قوانین جدید مقرر کرده است که بارها و رستوران ها می توانند تا نیمه شب برای میز پذیرایی باز باشند ، اما نمی توانند از ساعت 9:00 بعدازظهر به افراد ایستاده ، داخل یا خارج از محل خدمت کنند. اجتماعات بزرگ در بیرون بارها و رستوران ها با افزایش اخیر موارد مرتبط است.

اقدامات Conte همچنین مهمانی ها را در کلوپ های شبانه و رستوران ها و همچنین در فضای باز ممنوع می کند ، در حالی که اکیداً توصیه می کند ایتالیایی ها از برگزاری مهمانی در خانه های خود خودداری کنند. این مصوبه استفاده از ماسک صورت در خانه هنگام حضور اعضای غیر خانواده را توصیه می کند و حداکثر جمع شدن شش نفر را به شما معرفی می کند ، مشابه مقررات مربوط به بیشتر انگلستان.

اخبار مرتبط  مقامات دیگر که در اثر انفجار در ایران روبرو شده اند ، ترانسفورماتور را مقصر می دانند - رسانه های دولتی - RT World News

ایتالیایی ها همچنین در ورزش های تماسی که توسط باشگاه های مستقر شناخته شده توسط ارگان های رسمی سازماندهی نشده اند ، مانند بازی های فوتبال پنج نفره بین دوستان ، یک فشار جدی را تجربه خواهند کرد.

اقدامات جدید كنته فقط یك روز پس از آن صورت گرفت كه رئیس سازمان بهداشت جهانی ، تدروس گبریزوس ، سیاستمداران را كه از رویكرد مصونیت گله برای برخورد با Covid-19 حمایت می كنند ، مورد انتقاد قرار داد و آن را اعلام كرد “غیراخلاقی” و “غیراخلاقی”
همچنین در rt.com
سازمان جهانی بهداشت می گوید اجازه دادن به ویروس کرونا برای “ایمنی گله” آزاد نیستتا همین اواخر ، ایتالیا برخلاف همتایان اروپایی خود در اسپانیا و جمهوری چک ، از تجدید حیات اساسی اجتناب کرده بود. مفسران حتی اظهار داشتند كه حافظه بیمارگونه بیمارستانهای مملو از هواپیما و كامیونهای ارتش كه برای انتقال اجساد مورد استفاده قرار می گیرند ، ایتالیایی ها را نسبت به موج دوم هوشیار نگه داشته است.

عفونت های روزانه ویروس کرونا ویروس کرونا در هفته گذشته دو برابر شده است و در روز شنبه به 6000 نفر رسیده است. طبق گزارش مرکز پیشگیری و کنترل بیماری های اروپا (ECDC) ، ایتالیا تاکنون در مجموع 359،569 مورد و 36205 مورد مرگ را ثبت کرده است که یکی از بدترین تلفات در اروپا است.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *