Conte ایتالیا راهی برای خارج شدن از قفل را نشان می دهد – RT World News

نخست وزیر گفت که تنها در طی یک هفته ، ایتالیا قصد دارد برخی از مشاغل قبلاً بسته به صادرات بسته را بازگشایی کند ، اما ایتالیایی ها نباید انتظار تغییر عمده ای در زمینه آزادی حرکت را داشته باشند.

نخست وزیر ایتالیا ، جوزپه كنته در مورد چگونگی بازگشت كشورش ، اولین كسی كه در اروپا ضربه جدی از بیماری همه گیر كوید 19 گرفت ، ارائه كرد و قصد دارد به سطح عادی برگردد. وی گفت که با شروع 4 ماه مه ، دولت وی به برخی از مشاغل بسته شده از شش هفته قبل اجازه می دهد تا شیوع این بیماری را دوباره باز کنند.

صادرات گرا که احتمال قطع شدن زنجیره های تأمین ، مشاغل ساخت و ساز و عمده فروشان را به خطر می اندازد ، احتمالاً در هفته اول چراغ سبز داده می شود ، و دیگران به تدریج از آن پیروی می کنند. كنته همچنين برنامه هايي را براي حمايت از اقتصاد از طريق وام هاي تضمين شده توسط دولت ، برش خوردن از نوارهاي بي مورد و اقدامات ديگر توصيف كرد.
همچنین در rt.com
“درک همبستگی اروپا”: آلمان پیشنهاد می کند که بیماران خارجی Covid-19 را پس از کمک های متوسط ​​قبلی دریافت کندنخست وزیر به La Repubblica گفت: با این حال ، شهروندان ایتالیایی نباید انتظار داشته باشند که زندگی به جایی که قبل از وقوع بیماری بود برگردد. در حالی که برخی محدودیتهای از راه دور اجتماعی ممکن است با خروج کشور از محاصره ، تجدید نظر شود “تجدید نظر” و نه “کنار گذاشتن قوانین”

“ما هنوز در شرایطی نیستیم که آزادی کامل حرکت را بازیابی کنیم.” او گفت ، و افزود که هر چه تسکین داده می شود ، “این آزادی کاملی برای همگان نخواهد بود.”

كنته گفت ، مدارس تا اكتبر در ایتالیا بازگشایی نخواهند شد ، و افزود كه تدریس از راه دور به خوبی انجام شده است. وی همچنین گفت که اقدامات دولت برای جلوگیری از کمبود ماسک و افزایش قیمت صورت خواهد گرفت.

اخبار مرتبط  دانمارک به دلیل شیوع تاج ویروس مزرعه 11000 راسین را کشته - RT World News

دولت ایتالیا هنوز در حال بحث است كه چه موقع اجازه می دهد كلیساها و قبرستان ها خدمات مذهبی مانند توده ها و تشییع جنازه ها را برگزار كنند. این واقعیت که مردم نمی توانند به درستی عزیزان خود را بفرستند و تعطیل شوند “شخصاً مخصوصاً دردناک است” کونته گفت.
همچنین در rt.com
“کار بی عیب و نقص”: پزشکان ایتالیایی از همکاران روسی برای کمک به مقابله با بیماری همه گیر Covid-19 تشکر می کنندایتالیا یکی از کشورهایی است که بیشتر تحت تأثیر Covid-19 قرار دارد و تعداد کشته شدگان آن بیش از 26000 نفر است که فقط از کشور ایالات متحده فراتر رفته است. سیستم مراقبت های بهداشتی این کشور از شیوع بیماری غفلت کرده بود ، در حالی که سایر اعضای اتحادیه اروپا پا را به کمک رم می کشیدند. نخست وزیر در مصاحبه گفت: نقشه راه برداشته شدن قفل قفل از اوایل هفته آینده برای عموم آشکار خواهد شد.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *