Coronavirus در “یک موج بزرگ” پخش خواهد شد و با تغییر فصول از بین نمی رود – WHO – RT World News

سازمان بهداشت جهانی (WHO) امیدواری را مبنی بر نابودی ویروس ویروس در تابستان از بین برد. این امر به جهانیان خواست كه در عوض خود را برای “یك موج بزرگ” از عفونت ها ببندند.

سخنگوی WHO ، مارگارت هریس از طریق تماس کنفرانسی به خبرنگاران گفت که برخلاف برخی انتظارات ، کورو ویروس در فصول گرم سال مانند آنفولانزا از بین نمی رود.

مردم هنوز به فکر فصلها هستند. چیزی که همه ما باید سر خود را بفهمیم این است که این یک ویروس جدید است و … این یک رفتار متفاوت است.

هریس هشدار داد که وجود خواهد داشت “یک موج بزرگ” عفونت های کروناویروس که خواهد شد “کمی بالا و پایین برو ،” به جای چندین موج مجزا یکی پس از دیگری. “بهترین کار این است که آن را صاف کرده و آن را تبدیل به چیزی که به پاهای شما می خورد تبدیل شود.” او گفت.
همچنین در rt.com
روسیه پیش بینی واکسیناسیون گسترده علیه Covid-19 را در اوایل سال 2021 ، گرچه دانشمند برجسته هنوز محتاطانه در مورد چشم انداز موفقیتبسیاری از کشورهای اروپایی از ماه مه به تدریج محدودیت های قرنطینه خود را برداشته یا آرامش می بخشند. از آنجا که هنوز واکسنی وجود ندارد ، دولتها ضمن مهار موج دوم احتمالی عفونت ، پاسخ Covid-19 را کالیبره می کنند.

اخبار مرتبط  وکالت آلمانی پس از مقاومت جدی در برابر قفل "غیر مشروط" Covid-19 به روانپزشکی روان ارسال شد - RT World News

کشورهای آسیایی مانند چین و کره جنوبی و همچنین چندین ایالت آمریکایی پس از بالا رفتن میزان عفونت مجددا مجدداً برخی از اقدامات انسداد را مجبور به تحمیل مجدد کردند و نقاط داغ کروناویروس جدید کشف شد.

هریس مجدداً خواستار کاهش سرعت ویروس با اجتناب از تجمع گسترده شد. این امر به دلیل تکرار اعتراضات گسترده در برابر ضد نژادپرستی و خشونت پلیس در تعدادی از کشورهای غربی ، ثابت شده است که در ماههای اخیر چالش برانگیز است.
همچنین در rt.com
انگلیس بعد از گفتن نخست وزیر اسپانیا از تصمیم قرنطینه دفاع كرد و این یك “خطا” نبوددر برخی از راهپیمایی ها ، معترضین ماسکهایی به پا کرده اند و تلاش کرده اند از یکدیگر دور بمانند. اما در بسیاری از موارد ، مردم علیرغم فراخوان های سیاستمداران و کارشناسان بهداشت برای باز ماندن در خانه ، آشکارا از قوانین قرنطینه سر می زدند و حتی در این اعتراضات حضور داشتند.

طبق اعلام دانشگاه جان هاپکینز ، تقریباً 14.5 میلیون نفر از ابتدای شیوع بیماری کورو ویروسی در سطح جهان آلوده شده اند و بیش از 654000 نفر جان باخته اند.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *