Coronavirus همچنان “دشمن شماره یک دشمن عمومی” است و همه گیر ممکن است “بدتر و بدتر و بدتر” – WHO – RT World News

اگر کشورها به دستورالعملهای دقیق مراقبت های بهداشتی پایبند نباشند ، بیماری همه گیر Covid-19 “بدتر و بدتر” می شود ، سازمان جهانی بهداشت (WHO) هشدار داده است. این بیماری قبلاً بیش از نیمی از یک میلیون در سطح جهان کشته شده است.

روز دوشنبه در جریان یک جلسه مطبوعاتی از دفتر آژانس در ژنو از طریق ویدئو لینک ، رئیس WHO Tedros Adhanom Gbrebreesus پیش آگهی هشدار دهنده در دوره همه گیر داد.

“بگذارید صاف باشم. بیش از حد بسیاری از کشورها در جهت اشتباه قرار دارند ، ویروس همچنان دشمن شماره یک دشمن عمومی است. “ تودروس گفت. “اگر اصول اولیه رعایت نشود ، تنها راهی که این بیماری همه گیر پیش می رود ، بدتر و بدتر می شود.”

پیش آگهی ناخوشایند پس از آن است که WHO از ابتدای بیماری همه گیر ، روزانه افزایش چشمگیر در موارد کرونا ویروس فعال در سراسر جهان را به ثبت رسانده است. روز یکشنبه ، سازمان جهانی بهداشت حدود 230370 مورد جدید از ویروس را ثبت کرد. میزان مرگ و میر Covid-19 ثابت است و روزانه حدود 5000 نفر جان خود را از دست می دهند.

اخبار مرتبط  پلیس اسپانیا در تحقیق از پدر و پسری که فروشگاه غذاهای دریایی خود را با گلهای روم باستان تزئین کرده اند (VIDEOS) - RT World News
همچنین در rt.com
WHO بیش از 230،000 عفونت جدید Covid-19 را گزارش کرده است که نشانگر افزایش روزانه رکورد جدید استمطابق آمارهای رویترز برای همه گیری ، آمارهای ویروس جهانی برای عفونتهای تایید شده بالاتر از علامت 13 میلیون رسیده است. بیش از 560،000 نفر به این بیماری تسلیم شده اند. ایالات متحده ، برزیل و هند همچنان بدترین آمار کشورها هستند و تقریباً نیمی از کل پرونده ها را تشکیل می دهند.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *