Correa اکوادور “تقلب” در مورد پرونده فساد علیه وی را به RT – RT World News فاش کرد

رئیس جمهور سابق اکوادور ، رافائل کوره ، به RT گفت: پرونده رشوه خواری علیه مقامات ارشد اکوادور یک توطئه سیاسی با یک نتیجه از پیش تعیین شده بود ، بنابراین طبیعی است که دادگاه هیچ مدرکی را که باعث فروپاشی آن شود ، اجازه نمی دهد.

روز سه شنبه ، یک دادگاه اکوادوری Correa و 17 نفر دیگر را به اتهام پذیرش رشوه و هزینه آنها برای فعالیت های سیاسی محکوم کرد. رئیس جمهور پیشین ، که به طور غیابی محاکمه شد ، گفت که دادستان به شواهد جعلی تکیه می کند در حالی که قضات اثبات جعل را نمی پذیرند.

“[The prosecution] فایلها را از رایانه راهنما نشان داد. ما موفق شده ایم آنها را بدست آوریم. یک شرکت کلمبیایی تأیید کرد که آنها از طریق هک در سال 2016 بدست آمده و در سال 2018 اصلاح شده اند. “ او به RT گفت
همچنین در rt.com
“همه چیز گاو نر ** t” است: اکوادور حکم 8 سال فساد در کوره را محکوم می کند که اجساد مرده در خیابان های میان شیوع Covid-19 خیابان ها را ردیف می کنندوی به پرونده های جمع آوری شده از یكی از متهمان به نام لورا تران اشاره داشت كه توسط دادستان ها به عنوان شواهد در این پرونده ارائه شد. تران برای یک متهم دیگر ، پاملا مارتینز ، معاون سابق Correa کار کرد. هر دو زن پس از اظهار گناه در این پرونده كاهش احكام دریافت كردند.

پس از محاکمه در ماه فوریه ، Correa گفت که پرونده های اصلی توسط Adalid ، یک شرکت امنیت سایبری ، برای تیم دفاعی وی مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته است ، اما دادگاه نتایج را رد کرد.

آنها هرگز این شواهد را نمی پذیرند. زیرا آنها از حقیقت می ترسند.

Correa تأکید می کند که بسیاری از نشانه ها وجود دارد که دادستان ها و دادگاه با دستکش کار می کردند تا حکم گناه را صادر کنند. وی گفت كه یكی از قضات یك ارتباط شخصی با دبیركش در دفتر دادستان كل داشتند. همچنین در رسانه های جایگزین نشریاتی منتشر شد که گفته می شود حکم از قبل نوشته شده برای خواندن دادگاه است. به گفته Correa ، تمام این جزئیات به “کلاهبرداری فرایند” اشاره می کنند.

کل این پرونده توطئه جنایی برای استفاده از نفوذ سیاسی برای منافع شخصی است.

کوره گفت که دولت رئیس جمهور لنین مورنو ، جانشین دستگیر شده وی که پس از روی کار آمدن سیاست و به نوبه خود شدیدترین متهم او شد ، به سادگی خواستار از بین بردن رقابت بود. این حکم رئیس جمهور پیشین را برای 25 سال مشغول به کار در دفاتر عمومی منع می کند.

اخبار مرتبط  استرالیا امسال برای دومین بار مالیات سیگار را افزایش می دهد و آن را به گران ترین مکان در جهان برای سیگار کشیدن تبدیل می کند - RT World News
همچنین در rt.com
اجساد قربانیان Covid-19 در خیابان های اکوادور جمع می شوند ، در حالی که ساکنان برای کمک به مقامات التماس می کننداکوادور قرار است در فوریه و آوریل سال آینده دو دوره از انتخابات عمومی برگزار کند. Correa یک سیاستمدار محبوب در کشور است و با گذشت یک دهه از حکومت وی ​​به خاطر دوری دولت از سیاست های نئولیبرال و کاهش سریع فقر به یاد می آورد. مورنو به حكومت دوستانه مشاغل بزرگ بازگشت و شاهد بود كه حمايت وي در ميان چند رسواي فساد و اخيراً فقدان همه گيري بيماري اپيدمي كروناويروس كاهش يافت.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *